Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#121
Hashysh

Hashysh
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 3
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćChełm
Siemka. jestem Wojtek mam 16 lat mieszkam hmm no na Lubelszczyźnie naszej pięknej kochanej a dokładniej w Chełmie (70km od LBN) interesuję się niczym gdyż aczkolwiek bo ponieważ, większość na forum mnie nie zrozumie ale to szczegół:) gram pod nickiem Ha$hysh większość wie dlaczego:)jakbyście chcieli mnie zobaczyć na fb to zapraszam PM na forum albo w grze jak kto woli (gram na TP) :)) aa i nie jestem noł-lajfem :p
  • 0
Dołączona grafika

#122
Amitiel

Amitiel
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 219
  • Reputacja: 42
  • Gadu-Gadu 3366627
  • Nick steam: mrunnamed93
  • MiejscowośćRopczyce,Rzeszów
Nadszedła pora i na Starego n00bsiaka Amitiela czyli Macieja Myzia :) Mam 18 lat gram w Counter Strike 1.6 od 4 lat.
Pochodze z Podkarpacia z okolic Rzeszowa.
Jestem dość inteligentny lecz często kierują mną emocje... :)
Moje zainteresowania <myśli> Grafika, E-sport, TI (Technologie Informatyczne) .
Nie gram ani nie kibicuje Piłce Kopanej, bo cyrków nie oglądam ani w nich nie występuje.

Jestem poważną osobą [czasami] :3

Opinia innych pff ogólnie każdy kto trafił na n00bs.pl zapomni przejmować sie swoją opinią bo i tak każdy dla żartu po sobie jeździ :)

Pewnie chcecie Facebooka nie ma sprawy nie ukrywam sie ze jestem brzydalem ^^

http://www.facebook.com/myslacyinaczej

Ogólnie jestem sympatyczny dla wszystkich tych co nie podkładają mi kłody pod nogi.
Nienawidzę chamstwa, braku szacunku do kobiet, kłamstwa, idiotyzmu. :)
Słucham Rocka, Alternatywy, Potrafie sie bawić przy każdej muzyce oprócz Biesiady i Disco Polo, tego nie trawie...
Nie wiem co wiecej pisać jak coś chcecie sie dowiedzieć wiecej to zapraszam na pw :)
  • 0

Dołączona grafika


Dołączona grafika


#123
`Xafqq.

`Xafqq.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 18
  • Reputacja: -2
  • Gadu-Gadu 4483442
  • Nick steam: xafexZG
  • MiejscowośćZielona Góra
Cześćjestem Czarek"`Xafqq."lubię grac w cs mam 15 lat mieszkam w Zielonej Górze zajmuję się od nie dawna robieniem grafiki lubię tez bardzo sport : Piłkę nożną oraz Kick Boxing
  • 1
Dołączona grafika

#124
KOMETAAAAAAA

KOMETAAAAAAA
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 28
  • Reputacja: -3
  • Nick steam: kmt
  • Steam ID: 0:1:18566724
  • MiejscowośćŁódź
Będzie mi miło, jeśli się przedstawię ; )) Jestem Paulina i pochodzę z Łodzi. Mam 23 lata. W CSa karam 5 lat. Uwielbiam koszykówkę. Zarówno grać jak i oglądać ; ) Kocham dubstepy i moją rówieśnicę z teamu - Anię Other :x Studium fryzjerskie 1 rok ;] Informatyka nie weszła w krew... KOCHAM PSY Paula Pozdrawiam ;]
  • 1
Dołączona grafika

#125
dev1

dev1
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 3
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 22375299
  • Steam ID: STEAM_0:0:242992
  • MiejscowośćKraków
Witam forumowiczów.
  • 0
Dołączona grafika

#126
MAGIC.

MAGIC.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 18
  • Reputacja: 4
  • Steam ID: STEAM_0:0:15380599
Jestem Mateusz 'MAGIC.' mam 20lat, pochodze z okolic Poznania. Gram od 2k7 z przerwami-ostatnia trwala rok. Niedlugo poznacie mnie lepiej-jak skoncze pisac matury :/ . Muzyka: 90% reggae, 9% hip hop, 1% reszta Sport: pilka nozna, siatkowka i plywanie.
  • 1
Dołączona grafika

#127
n00bs.pl . mzx;p

n00bs.pl . mzx;p
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 10747156
  • Nick steam: maly_zychu
Siema. Jestem Maciek pochodzę ze Szczytna. Pozdrawiam fanów.
  • 0
Dołączona grafika

#128
BronekPol

BronekPol
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 36659909
  • MiejscowośćSetniki
siema mam na imie dominik mam 17 lat i jestem z małej miejscowosci setmiki w woj lubelskim kolo tomaszowa lubelskiego
  • 0
Dołączona grafika

#129
witko

witko
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Miejscowośćtbg
siema mam na imie karol gram pod nickiem k!LLeR w cs gram od nie dawna
  • 0
Dołączona grafika

#130
louuu

louuu
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 38
  • Reputacja: 10
  • Nick steam: szewski123
  • Steam ID: 0:0:27282442
  • MiejscowośćMiechów
Siemanko ma na imie kamil mam 20 lat, gram na nicku ejsik. Pzdr.
  • 1
Dołączona grafika

#131
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
ejsik widzę jest siła :)
  • 0
Dołączona grafika

#132
Delly_

Delly_
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 21
  • Reputacja: -5
  • Gadu-Gadu 19333591
  • Steam ID: Steam
  • MiejscowośćZiemia
Cześć, mam na imię Sebastian mam 16 lat, uczęszczam do 3 gimnazjum, mieszkam w Andrychowie. Ineteresuje się sportem, a mianowicie piłką nożna, gram w klubie Beskid Andrychów ( 3 liga). Interesuje się też cyber-sportem, dokładniej rozgrywkami w Counter-Strike 1.6, moją ulubioną drużyną jest fnatic ;)
  • 0
Dołączona grafika

#133
DIABLON

DIABLON
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 46
  • Gadu-Gadu 2215238
  • Nick steam: diablownage
  • Steam ID: 0:1:24510848
  • MiejscowośćKwidzyn
Witam wszystkich n00bków ;) Mam na imię Łukasz, mam 23 lata i jestem z Kwidzyna (woj. Pomorskie) ;) Przez 8 lat byłem piłkarzem ręcznym drużyny MMTS Kwidzyn, w CS'a gram do 2001 roku z małymi przerwami. Zwiedziłem pół Polski jeżdżąc na lany. Aktualnie pracuję w kancelarii prawnej w moim mieście, mam żonę (rok po ślubie jesteśmy ^^ ) i pieska Yorka o imieniu Groszek :p Poza tym jestem wielokrotnym mistrzem mojego miasta w mini golfa (ta wiem, beka :d ). Pozdrawiam wszystkich graczy i administrację!
  • 2
Dołączona grafika

#134
Anti

Anti
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 31
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 16048349
  • MiejscowośćKalisz
Witam n00bsów :d Mam na imię Konrad, lat 16 pochodzę z Kalisza (woj.Wielkopolski) W cs'a katuje juz ponad 4 lata.. Spotkać można mnie na dd2 pod nickiem `n0ti. lub That's My Nam ;) Pozdrawiam wszystkich katów z n00bkowa :d
  • 1
Dołączona grafika

#135
oxygen

oxygen
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 19
  • Reputacja: -6
  • Nick steam: kubota41
Maciej , 14 lat. Kocierz koło Zywca. Chodzę do gimnazjum , trafiłem tu od DanieloS'a Jeszcze tutaj nie grałem ,ale mam zamiar jak ręka się zagoi. ; d
  • 1
Dołączona grafika

#136
Poturbowany

Poturbowany
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 39291890
  • Nick steam: P0turbowany
  • Steam ID: STEAM_0:1:52046904
  • MiejscowośćZamość
Siemanko Wszystkim :] mam na imię Dominik. Mam lat 16. Lubię grać w piłkę nożną i cs :] głównie na serwerach DM i DR gram na nicku Poturbowany no i oczywiście kibicuję Polakom!! To już koniec mojej super-krótkiej prezentacji mojej skromnej osoby ^^
  • 1
Dołączona grafika

#137
Kazu.

Kazu.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 53
  • Gadu-Gadu 37579861
  • Nick steam: kzb14
  • Steam ID: 0:0:38770561
  • MiejscowośćGorlice.
Zanim zacznę coś do Was gadać to może się przedstawię xd.. Angelika, 16 lat, zajmuję się programowaniem, grafiką oraz innymi informatycznymi śmieciami od 1,5 roku. Do tego interesuję się piłką nożną, którą trenuję około 8 lat. Mieszkam w Gorlicach, niewielka mieścina pod Krakowem, w małopolsce. Cze :d
  • 2
Dołączona grafika
A tak kur_a nie zrobisz nigdy !!! :d

#138
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
Mam na imie Daniel. Mam 17lat. Chodze do szkoly na Zawód Budowlaniec (Murarz) Mieszkam w Suchej Beskidzkiej (Małopolskie)

#139
dalaylama

dalaylama
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 8
  • Reputacja: 8
  • Gadu-Gadu 3849666
  • Nick steam: xXkarolas007Xx
  • Steam ID: STEAM_0:1:17479590
  • MiejscowośćJegłownik(Elbląg)
Siema, mam na imię Jacek i mam 18 lat (za 2 miesiące), ludzie znają mnie pod nickiem fRed. i po 1 miejscu w rankingu na DustMaps ;). Gram w cs'a 3 lata 6 miesięcy i 15 dni (skąd to wiem?) zacząłem grać w cs'a dokładnie 1 stycznia 2009 roku na kacu po sylwku. Przez pierwsze pół roku grałem na platformie non steam, po tym czasie odkupiłem nowiutkiego steama od kolegi, który miał przegrane około 50h w CS'a i od tamtej pory grywałem po jakieś 12h dziennie czasami mniej. Pomijając CS'a interesuje się informatyką, znaczy ucze się w Technikum Mechanicznym na profilu technik informatyk II klasa i na 80% w niej zostane na kolejny rok, przez opuszczanie lekcji :p. Poza informatyką amatorsko gram w Piłkę Ręczną na przeróżnych licealiadach w Polsce (II miejsce na mistrzostwach woj. Warmińsko-Mazurskiego), także amatorsko wędkuję. Na ArenieSkilla byłem Opiekunem 2 serwerów, Deathrun v1 i DustMaps. Mam nadzieję, że każdy z was ciepło przyjmie naszą ekipę w swoim gronie i w razie problemów razem będziemy potrafili je rozwiązać. Pozdrawiam fRed. PS. Serdecznie Zapraszam na mój kanał TS3. Jeśli ktoś chce się pośmiać, pogadać lub cokolwiek proszę wbijać śmialutko. Hasło podam na pw dla zainteresowanych.
  • 2
Dołączona grafika

#140
Ashi

Ashi
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 28347939
  • MiejscowośćKamień
Witajcie gejmeerzy : ) Nazywam się Krystek mam 14 lat, mieszkam 16 km od Krakowa w małej wsi Kamień : ) Uprawiam różne sporty ale trenuje piłkę nożną [ pozycja : Bramkarz ]. Kibicuje klubowi z Krakowa jak widać w avatarze TS Wisła Kraków (^ ^,). Cóż więcej mam dodać lubię grać na różnych Hide And Seek a na tej serwerowni to DeathRun v1. Witam was serdecznie mordki ^^
  • 2
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych