Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#141
wnS. ^^

wnS. ^^
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: -2
  • MiejscowośćOpole
Siemanko :) Mam na imię Radosław. Mam 16 lat i Mieszkam w Opolu :) Bardzo Lubie Sport i Counter-Strika :)
  • 0
Dołączona grafika

#142
adrixwOw~

adrixwOw~
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 37453113
  • Nick steam: adrixwow
  • MiejscowośćTczew - pomorskie
Cześć ;) Na imię mam Daniel. Mam 14 lat i chętnie gram w CS'a już ponad 2 lata :) Pochodzę z Polski , a dokładniej z Tczewa , ok. nie całe 40 km od Gdańska. I to tyle ,mam nadzieję ,że będę tu dobrze spędzał czas. :)
  • 0
Dołączona grafika

#143
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
Huh troche tu już gram a się nawet nie przywitałem ... Oh ja niegrzeczny Mam na imię Kacper pochodzę z Częstochowy Uwielbiam grać na tej serverowni <3 Po za pc uprawiam rónież wszelakie sport od piłki nożnej po ręczną ^ ^ To na tyle KC n00bs <3
  • 1
Dołączona grafika

#144
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
Siema jestem Daniel.
  • 1

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika


#145
modeK

modeK
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 31
  • Reputacja: -7
  • Gadu-Gadu 792944
  • Nick steam: burgos09
  • MiejscowośćTomaszów Maz
Witajcie nazywam się Damian pochodzę z Tomaszówa, juztro są moje 17-ste urodzinki :)
  • 0

#146
methandienone

methandienone
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 8985654
  • Nick steam: methandienone
  • Steam ID: 0:0:19660352
  • MiejscowośćPiekary Śląskie
Witam mam na imie Dawid mam 24 lata w cs-a gram jakies 9 lat jestem ze Ślaska gram juz jakis czas na serwerze only dd2 i jakos tak mi sie spodobalo mam nadzieje ze na dluzej :)
  • 0
Dołączona grafika

#147
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146

Witam mam na imie Dawid mam 24 lata w cs-a gram jakies 9 lat jestem ze Ślaska gram juz jakis czas na serwerze only dd2 i jakos tak mi sie spodobalo mam nadzieje ze na dluzej :)

nick na serwerze?
  • 0

#148
methandienone

methandienone
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 8985654
  • Nick steam: methandienone
  • Steam ID: 0:0:19660352
  • MiejscowośćPiekary Śląskie
soryy zapomnialem
methandienone :)
  • 0
Dołączona grafika

#149
kurwiszon xd

kurwiszon xd
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćWoj.Podkarpackie
No siema wszystkim!!!Darecki lat 14 woj.podkarpackie.Gram w cs od jednego roku.Moja pasja to rolnictwo xd:DDD. i to by było tyle.:))))))))))))))))))))))) CS 1.6 RZĄDZI
  • 0
Dołączona grafika

#150
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
Siemanko :* Mam na imię Michał. Mieszkam w sporej wsi LECHÓW <3 oddalonej o 30km od KIELC. Mam 15 lat :) (teraz 3 gim). Moje zainteresowania to ogÓlnie sport i e-sport :) ROWERY, PIŁKA NOŻNA, SKUTER, CS <3. Gram w CS'a ponad 3 lata od pÓł roku na steam :) Hobby : Wkurwianie brata :X
  • 3

Dołączona grafika


#151
noude

noude
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 6
  • Gadu-Gadu 7690690
  • Nick steam: fake1997pl
  • MiejscowośćKraków
Siema. Jestem Kuba mam 15 lat. Zajmuje się grafika komputerowa, graniem w Cs, dziewczynami, jazda na rowerze, granie w noge i chodzenie na mecze WISŁY!
  • 0
Dołączona grafika

#152
~SparDa

~SparDa
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 21
  • Reputacja: -5
  • Gadu-Gadu 43909558
  • Nick steam: Tajne
  • Steam ID: 0:1:1512031
  • MiejscowośćWieś
yo Nazywam się Przemek , 17 lat Mieszkam w małej wsi . Już od 7 lat gram w csa w tym 4 to Paintball , tak tak to mój mod. Kręcą mnie kluby fx energy i inne myślę że dobrze się rozumimy i dobrze działamy ekipe . Ogółem programista Ts3. Pozdro.
  • 0
Dołączona grafika

#153
ErioN

ErioN
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 3
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: kryszka76
  • Steam ID: STEAM_0:0:47792507 0 00:14 36 0
  • MiejscowośćToruń
Siemka mam 17lat. nazywam się Krystian pochodzę z Torunia interesuje się Motoryzacją
  • 0
Dołączona grafika

#154
youtube.com/medi0ncs

youtube.com/medi0ncs
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 28
  • Reputacja: 4
  • Gadu-Gadu 211123
  • Nick steam: egi198
  • Steam ID: 0:1:40555850
  • Miejscowośćspeedrun
Maciej , 14 lat. ;] Grywam na speedrunach , może na dd2 nicki: youtube.com/medi0ncs s0 go0d
  • 0
Dołączona grafika

#155
HBK

HBK
  • Admin COD

  • Grupa: Member
  • Postów: 24
  • Reputacja: 33
  • Gadu-Gadu 15758964
  • Nick steam: kamil1214
Witam was. ^^ *Nazywam się Kamil:) *Mam 22 lata *Interesuje się Webmastering, Grafika komputerowa, Piłka nożna, Filmy *Mieszkam w Czańcu Myślę że zostanę na dłużej
  • 0
Dołączona grafika

#156
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Nie chce mi się szukać, a nie pamiętam nawet czy kiedykolwiek się przedstawiałem. :d Większość w sumie mnie zna, a jako że teraz mało grywam to część tych nowych osób pewnie kompletnie nie wie kim jestem. :p

imię: Przemek
nick: przez większość znany jako 1amm, aczkolwiek na serwerach zawsze pod fejkiem.
wiek: rocznik 90', półsłodki, intensywny zapach kenzo ^^
staż: a gdybym ja to pamiętał... +/- 9 lat będzie :)
miejsce zamieszkania: miasto Łomianki pod Warszawą
zainteresowania: kreatywne, bądź też mniej kreatywne opierdzielanie się, amatorsko grafika jak się nudzi, wiadomo CS, LoL, sporadycznie inne gry, a na sporty to ja za leniwy jestem, aczkolwiek czasami uprawiam picie trunków wysokoprocentowych :d
zalety: za dużo ich żeby wymieniać, z tych widocznych gołym okiem to opór na serwie i perfidne chamstwo (godzik wie) ^^

To na tyle ^^

Dołączona grafika
  • 2

Dołączona grafika


#157
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Cześć mordy! Podobnie jak 1am wyżej i ja się przedstawię tym trochę nowszym plejerom. A co! Niech wiedzą jaki opór kiedyś tu grał :> Mam na imię Kuba, gram z nickiem freak prawie od początku, bo od jakichś 5 lat, mój całkowity staż to będzie z 6 lat, aczkolwiek ostatnio mam wieczną przerwe. Na serwerze na próżno Wam szukać 'freaka', gdyż nie fakeuje tylko na mixach, no albo jak ktoś ładnie poprosi o ssa z freakiem :d Po za PCtem interesuje się sportem, trenuje siatkowke oraz aktywnie działam jako dziennikarz sportowy. :) Lubie też placki! tak po młodzieżowemu się z Wami pożegnam: ELOKA Z FARCIKIEM ZIOMECZKI.
  • 0
Dołączona grafika

#158
3m4`!

3m4`!
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 44289817
  • Nick steam: Smok ANALny
  • Steam ID: 0:0:2072442518
  • MiejscowośćWarszawa
Siemandero :*

Nazywam się Jasiek, mam 15 lat i pochodzę z okolic naszej pięknej stolicy. Interesuje się cs`em, muzyką ( a konkretniej dupstepem ) oraz grafiką komputerową ( choć dopiero się uczę ). W cs`a gram 3 lata lecz gram jak bym grał pierwszy raz xD.

Do zobaczenia na serwerach i forum.

Pozdrawiam 3m4`!

Kontakt ze mną:

gg: 44289817
steam: haerdeXD
  • 0
Dołączona grafika

#159
BijeMnieMisio

BijeMnieMisio
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 0
Siemka nazywam się Konrad Górni lubię grać w piłkę mam 14 lat miałem server w cs mieszkam w Pcimniu i jestem fajny :)))
  • 0
Dołączona grafika

#160
Kr4szny!

Kr4szny!
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: Kr4szny!
  • MiejscowośćTrollcity
Mateusz, lat 16 lubię grać w piłkę nożna ,jeździć na rowerze i ogłądać mecze "futbolu" :d. Na forum jestem 1 raz i wcześniej myślałem ,że (po adresie forum) jest to stronka dla totalnych n00bów (bez obrazy :d). Często gram w cs-a dla rozrywki, w black opsa(nieaktualne ponieważ zbanowali mi steama xD(nie wiem za co)), no więc lubię cole. Mój ulubiony zespół piłkarski to oczywiście Barca :d - lubię ją za 2 cechy (Valdes na budzie i Messi napastnik:).To by było na tyle + nie lubie pivv@.
  • 1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych