Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

youtube.com/shixerecords


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#21
Owner

Owner
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 40
  • Reputacja: 16
  • Gadu-Gadu 37288458
  • Steam ID: 0:1:2650704
jeśli nic nie widzicie na baniach z glocka to.... czas: 12:18 (do końca), akcja gdzie jest kilku graczy (kilka targetów - aimspot to głowa), w pewnym momencie gdy naciska aimkey w fovie (pole widzenia "aimbota", strzelam że miał ustawione od 8 do 15) pojawia się głowa innego gracza.. zachowanie aimbota? czysty przeskok na tą drugą głowę po tym możecie jeszcze raz przeanalizować inne głowy które strzelił, aimbot robi przeskok ale nie tak przypałowy gdy jest kilka głów w fovie
  • 1
Dołączona grafika

#22
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
odpalony jest aim wh
  • 3

#23
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

*
Popularny

Spoiler

Użytkownik kr75q edytował ten post 15 lipiec 2012 - 22:55

  • 5

Pn5h0uT.png


#24
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
POV z akcji 12:18

http://www.speedysha...hixerecords.rar

Teraz muszę ponownie zanalizować ...

POV jest czysty więc i gracz też...
  • 4
Dołączona grafika

#25
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Pozdrowionka dla tych co byli pewni, że odpalał i chcieli go ukrzyżować... I dla eviego, za to że mnie nie chciał posłuchać i wiedział lepiej - jak zwykle ;]
  • 0
.

#26
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
a pozostale 22 akcje tez? ahahahahahah zryty ty lepiej odpal wh i idz z botami grac
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#27
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

*
Popularny

Witam, jest mi okropnie żal z tego względu co zrobiłeś evidence... Tyle mixów razem rozegraliśmy, tak świetnie się dogadywaliśmy, a Ty nagle się odwróciłeś i przedwczoraj się dowiedziałem, że mnie wrzuciłeś na AntiCheat.pl. Przez Ciebie evidence wyszedłem na frajera w sieci, przez Ciebie straciłem reputacje na którą pracowałem cały rok... Jest mi okropnie przykro, z tego względu, co pisali Ci w pierwszym postach... JoHHny, cL, OzA, Fabio, isentor, RnR9 i masa innych, którzy rzucali we mnie wulgaryzmami. Pewnie do teraz nie odtworzyliście demka, a już odwracacie się ode mnie. Nad reputacją poświeciłem setki godzin, tworząc filmiki, oddając się w 110% sieci n00bs, tworząc n00bs-wars.pl, startując z różnymi projektami (n00bsmania). Teraz wszystko zniszczyłeś, próbujesz zrobić sensacje w sieci, zniszczyć mnie i zrównać z ziemią. Powtórzę to, co powtarzałem dawno jednej z osób: Nie odpalałem, nie odpalam i odpalać nie będę. Wiele razy pokazywałem taki sam poziom gry na versusach. Grałem setki godzin na serwerach publicznych z hltv, setki na DM'ach, nikt nie płakał, nikt nie wrzucał, nikt nie groził. I nagle evidence, wyjeżdżasz z demkiem, w którym akcje są naciągane, że aż głowa boli. Tak jak to pisał wyżęj SmakU, wytłumaczenie akcji 12:18: http://www.speedysha...hixerecords.rar Jest to zwykły odruch myszki, można powiedzieć, że paniczny, bo zauważyłem drugiego przeciwnika i się od razu cofnąłem. Innych akcji tłumaczyć nie będę, bo są wręcz śmieszne. Poczekam spokojnie na werdykt ac, nie są oni Bogami, ale widzę, że ich się trzymacie. Dziękuje i Pozdrawiam.
  • 9

#28
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
nie widzialem tego pova i zobacze co na nim jest... zreszta akcji z tego dema wrzuconej na AC tez nie widzialem... wroce do lublina we wtorek i to obejrze... gram z nim bardzo dlugo i dlatego do tej pory nie wyrazilem swojego zdania w tej kwestii i mam nadzieje ze wszystko skonczy sie normalnie..
  • 0
Dołączona grafika

#29
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227

nie widzialem tego pova i zobacze co na nim jest... zreszta akcji z tego dema wrzuconej na AC tez nie widzialem... wroce do lublina we wtorek i to obejrze... gram z nim bardzo dlugo i dlatego do tej pory nie wyrazilem swojego zdania w tej kwestii i mam nadzieje ze wszystko skonczy sie normalnie..


nie widziales dema ? wez splendid nie swiruj pawiana... .
  • 0
Dołączona grafika

#30
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
wiec gdzie reszta pova? nie ma? czy wstyd pokazac?
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#31
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Shixe mylisz się , kto się odwrócił ? cL ,Slotki,istentor,teeq,ja ,desiu ? Napisalismy , że jestesmy wstrząśnięci , ale nikt nie napisał " spier... stąd czicie " itp .. Racja , oglądać demka nie oglądałem bo nie mam cs'a i nie będę miał przez dłuższy czas , ale jeśli administrator sieci piszę , że odpaliłeś , jesteś na ac to jaka jest reakcja ? Taka jak u wiekszości użytkowników . Czekam na wyjaśnienie sprawy i myślę , że wyjdzie wszystko na dobre .. Edit : Oby wyszło na to , że jesteś czysty , bo gdy tak nie będzie to będzie to troche dziwne ..

Użytkownik Soul. edytował ten post 23 czerwiec 2012 - 19:15

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#32
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

JoHHny, cL, OzA, Fabio, isentor, RnR9 i masa innych, którzy rzucali we mnie wulgaryzmami. Pewnie do teraz nie odtworzyliście demka, a już odwracacie się ode mnie. Nad reputacją poświeciłem setki godzin, tworząc filmiki, oddając się w 110% sieci n00bs, tworząc n00bs-wars.pl, startując z różnymi projektami (n00bsmania). Teraz wszystko zniszczyłeś, próbujesz zrobić sensacje w sieci, zniszczyć mnie i zrównać z ziemią.


Aaaaaa, czyli na DM uczysz się, jak nawalać heady w łydkę. Nie no, spoko, zaczynam grać na DM!
  • 0
Dołączona grafika

#33
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
nie widzialem i ogarnij sie desiu bo juz Ci sie fakty chyba myla ;o siedzielismy na tsie na drugi dzien a ja bylem po imprezie i evi mi dal link ;o nie mialem sil obejrzec bo bym sie zrzygal i zreszta nawet nie chcialem grac mixow ;o wiec przypomnij sobie pewne rzeczy ;o
  • 0
Dołączona grafika

#34
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Oza pograj na DM to może też zaczniesz ogarniać :) Czekamy na ac
  • 3
Dołączona grafika

#35
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

Oza pograj na DM to może też zaczniesz ogarniać :)


No zacznę, będę sadził kaski po łydach :d
  • 0
Dołączona grafika

#36
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Oczywiście sorry za link ale spójrz na to demo HLTV: http://www.blacklist...1:29709172.html a później odpal demo POV
  • 0
Dołączona grafika

#37
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
czekamy na całego pova, a na razie proszę wstrzymać się od dalszych konfliktów :)
  • 1
Dołączona grafika

#38
Q!!

Q!!
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 45
  • Reputacja: 18
  • Nick steam: Q!
  • Steam ID: 0:1:17200813
  • Miejscowośćn00bs [TP]
Miałem się nie odzywać, ale widzę tutaj intryga na całego to co mi tam szkodzi ;). Jako że swoje w życiu nagrałem i widziałem chce tylko spytać shiXe akcja zaczynająca się od 12:01 (druga runda w ct wbiegasz na dywany z glockiem) od razu próbujesz skracać ale zanim to robisz podbiegasz pod ściankę przy kratce i podziwiasz tekstury przez dłuższą chwile chciałbym się dowiedzieć czego się tam wypatrzyłeś stojąc plecami do schodków pewny że nikt na plecy nie wejdzie cichaczem ? (obstawa zaluzji ?- nie tam byl ct; zasloniecie sie przed fg ?- raczej tez nie spotykane). Miejscówka i ustawienie dość nie typowe jak na info że tt raszuje drugim środkiem imo :). Nie będę mówił że jesteś odpalony bo może faktycznie zaliczasz sie do tego 0.1% topki polskiej sceny.

Co do "magicznych hedów" to nie wiem o co się czepiacie skoro po serwerach biegają stali gracze ze skutecznością 90% HS przy 300 zabitych to akcje tutaj to na prawdę pikuś :)
  • 0
Dołączona grafika

#39
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
po obejrzeniu tego pova zmieniam zdanie... obejrzałem je w zwolnieniu 1/4 i widać że shixe nie trafia w banie natomiast po oddaniu strzału celownik odrazu leci na banie...mówie tu o akcji na schodach..najlepiej to widać przy zabiciu 1 i 3 gracza z tych schodów....przy tzrecim graczu jego celownik podczas strzalu na poczatku był w innym miejscu niż znajduje się sam gracz ale odrazu po tym nacelowuje prosto na łeb i to ze sporą szybkością nie dostosowaną do szybkości reakcji shixe z całego dema... dla mnie podejrzane. Zawiodłem się.
  • 1
Dołączona grafika

#40
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Po 1. Nie będę tu trzymał żadnej strony, nie chcę się nikomu narażać, ja wiem swoje, evi wie swoje, shiXe wie swoje :) Po 2. Ile wy kur*a gracie w te pieprzoną grę, że nie wiecie że na 1/4 strzał leci szybciej niż celownik i to jest NATURALNE na demku ! Po 3. @OzA nawalanie bani po łydkach to czyste ogarnianie recoila na fullauto :) Po 4. Prosiłbym o jakieś 101% dowody, w postaci akcji, w której widać hl1. Powtarzam, nie trzymam żadnej strony !
  • 0
AESTHETICS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych