Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

youtube.com/shixerecords


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#41
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

Po 3. @OzA nawalanie bani po łydkach to czyste ogarnianie recoila na fullauto :)

Fullauto z deagle? ahahahahahahahahahahahahah
  • -3
Dołączona grafika

#42
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków

Fullauto z deagle?

Czy ja mówiłem o deagle? Deagle to odrębna kategoria, z deagla strzały lecą nienaturalnie do góry :)
  • 0
AESTHETICS

#43
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
ziomek, ja mówiłem o akcji z deaglem a ty mi wyskakujesz z takim tekstem "Po 3. @OzA nawalanie bani po łydkach to czyste ogarnianie recoila na fullauto :) "
:facepalm:
  • -1
Dołączona grafika

#44
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Nie napisałeś że mówisz o akcji z deagle :) Ale mniejsza. Koniec spamu :)
  • 0
AESTHETICS

#45
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Co ma granie do oglądania dem na 1/4 nie wiem, ale starczy już tego Twojego zbędnego spamowania i czekamy na całego pova. Z moim wnioskiem się trochę pospieszyłem. Chcę obejrzeć całe demo.
  • 0
Dołączona grafika

#46
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
czekam na pova bo widze po wypowiedziach ze nie ma sensu ogladac dema z hltv... w lbn bede pewnie w srode i jesli pojawi sie caly pov z checia opisze i wydam opinie
  • 0
Dołączona grafika

#47
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Taka mała uwaga do Ownera. I do was również :) Tu macie dopiero czita.
  • 3
AESTHETICS

#48
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
n/c.
  • 0

#49
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
owner brawo gownie
  • 0
Dołączona grafika

#50
Owner

Owner
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 40
  • Reputacja: 16
  • Gadu-Gadu 37288458
  • Steam ID: 0:1:2650704
widzisz, ja w przeciwieństwie do kidsów jak odpale to na całego, a nie latam na jakichś legitach jak 80% sceny :) a że kończyłem z kanterem to co szkodzi?
"
al0th :aim 1; shoot 1; fov 9999 i do dziela
"

poza tym niezła zmiana tematu : d
  • 3
Dołączona grafika

#51
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ale to chyba nie temat "owner" tylko shiXe więc Diakon hamuj swój offtop ...
  • 3
Dołączona grafika

#52
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Pokaże wam demko z mojej gry, jakiś czas temu, nick kac czas 2:06 - obejrzyjcie w zwolnionym tepie

http://www63.zippysh...17519/file.html

Wygląda na to ze obaj jesteśmy odpaleni :)

PS. owner - smieszny jestes

Użytkownik pszyczajony wonsz edytował ten post 23 czerwiec 2012 - 23:54

  • 1
Dołączona grafika

#53
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss

*
Popularny

Wszyscy są w szoku, ło jezu, co to będzie, co to będzie.. ehh :) Mniejszy szok pewnie spowodowałoby wyjście polaków z grupy niż wrzucanie teraz shiXe na AC. Prawdę mówiąc nie mam zamiaru oglądać dema, zwyczajnie mi się nie chce, ale co by na nim nie było to w sumie nawet mnie to nie obchodzi, bo obojętnie czy grał czysto czy nie mogę w przyszłości jebnąć z nim mixa czy dwa. Porównałbym sposób myślenia i zachowania niektórych do ubecji czy fiskusa, bo przecież ewentualne (nie osądzam w tym momencie) odpalenie na nic nie wartym mixie musi być ścigane niczym oszustwa podatkowe. Może od razu zróbcie mu ścieżkę zdrowia? Haha :) Trzeba pojąć jedną prostą rzecz, gdyby Valve nie miało koło chuja tego czy ktoś cheatuje czy nie, wprowadziłoby system 5 razy skuteczniejszy i 3 razy droższy niż EWAC, bo co jak co, ale kasy to oni mają aż nadto. Ligi, turnieje, lany, niech tam sobie ludzie oceniają ludzi i pilnują przestrzegania zasad i grania czysto, bo gra się "o coś". Może niektórzy traktują CS'a jak nielegalne wyścigi? Im lepiej zmodyfikujesz swoją maszynę (w tym wypadku grę), tym lepsze masz osiągi hahahaha :d Samo pisanie tego aż mnie cholernie śmieszy, po prawdzie mówiąc to moja sprawa co ja mam na kompie, jego sprawa co on ma i wasza sprawa co wy macie, a oszustwa powinno się zostawić albo producentowi gry albo adminom w ligach, turniejach etc. Bo tylko robicie z igły widły, tak jakby to miało coś zmienić, otóż nie, żadne bl i żadne ac nie zmieni NIC. Wracając do samego shiXe, czepiliście się go akurat teraz, a jestem pewien że nie raz były mixy gdzie jakieś tam jego akcje mogły wydawać się podejrzane, skoro nikt nie zrobił tego wcześniej to po chuj wpychacie nos w nie swoje sprawy, mianowicie w sprawę tego jak on gra, bo to nie jest wasza sprawa. Powinno co po niektórym wystarczyć to ile shiX zrobił dla sieci i to jakim jest człowiekiem. A osądzać i banować to sobie banujcie gówniarzy którzy latają na ab z fov 999999 po serwerze, a po banie są gotowi jedynie nasrać na forum, bo nie mają nic do stracenia. Tylko że właśnie ludzka mentalność sięga poziomu gówna, bo łatwiej jest zrobić aferę człowiekowi który jest w porządku i nie zrobił nikomu krzywdy. Dla mnie cały ten temat i próba zgnojenia shiXe to dno, tyle ode mnie :) Trochę wypiłem więc błędy słowne i składniowe musicie mi wybaczyć. Dodam jeszcze iż nie piszę tego w celu popierania i usprawiedliwiania tego że ktoś gra na cheatach, ja jedynie neguje sposób w jaki został potraktowany shiXe. Dobrze traktował większość z was? Wydaje mi się że dobrze. Zrobił coś dla sieci i miał wkład w jej rozwój, promocję itp? Miał. Pozabijał wam matki, pogwałcił siostry, pokradł pieniądze i sformatował dyski twarde? Nie. Więc zwyczajnie odpuśćcie ten temat, te osądzanie etc. bo nikomu z was nie wyrządził większej krzywdy. Skoro powiedział że grał czysto, niech tak zostanie, po co drążyć coś w taki głupi sposób i siać zamęt. No chyba że niektórzy sądzą że takiego drugiego shiXe znajdą na dniach i że tak samo będzie on miał doświadczenie w wielu dziedzinach i pomoże w rozwoju forum, to życzę wam powodzenia. :)
  • 8

Dołączona grafika


#54
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Spoiler

Użytkownik kr75q edytował ten post 15 lipiec 2012 - 22:55

  • 1

Pn5h0uT.png


#55
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

5. oZa weź kurwa wyjdź.


Bo mam inne zdanie niż ty, to mam wychodzić? We się pacnij...
  • -1
Dołączona grafika

#56
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Cóż, nie mam jak zobaczyć tego dema, nie mam jak ocenić, więc muszę zawierzyć temu, że evidence przyłożył się do tego (a wiem, że angażuje się jak mało kto) i bezpodstawnie by z landem nie wrzucili na AC shiXe. Co się stanie z shiXe? Decyzję o jego istnieniu w tej sieci podejmą H@, jednak wypowiedzi wszystkich osób z tego tematu będą brane pod uwagę. Zobaczymy jeszcze jak będzie z tym wszystkim, bo widzę kilka niewyjaśnionych kwestii. W tej chwili prosiłbym tylko niektórych o ochłonięcie i nie wyrzucanie sobie niczego. Zachowajmy spokój, bo emocje w tym wypadku niczego dobrego nie przyniosą :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#57
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
temat sensacyjny takze postanowilem nawet obejrzec demka i to leci tak :hltv czyste, pov czysty, gracz czysty, czyli to co wiedzialem od samego poczatku :)
  • 0
Dołączona grafika

#58
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Człowiek sobie pracuje nad reputacją, a tutaj takie coś, parodia. I co chcecie tym zyskać? Nic nie zyskacie, a do tego możecie stracić osobę, która angażuje się w sieć jak mało kto, no ale co tam, wrzucimy shiXe na anticheata, bo przecież on nie może tak dobrze grać, potem usuniemy Go z forum i styknie. Nie wiem jaki cel miałby shiXe w odpalaniu na jakimś dennym mixie, gdzie może stracić tym reputacje. Dodaje filmiki na yt, widać, że dobrze gra, nie jest jakiś nonamem, który sobie odpali i ma wyjebane czy dostanie bana czy nie. Znam shiXe i już się przekonałem, tak samo jak i pewnie Wy, że jak za coś się bierze to nie robi czegoś na odpierdol tylko stara się to zrobić na jak najwyższym poziomie i przeważnie kończy to co zaczyna. Zjebaliście mu reputacje bez względu na wynik na anticheacie chociaż nie wiem co on ma do tego anticheat, bo było ustalanie, że to my oceniamy, a ostateczność głosu ma SmakU, który uznał, że czysty I jeszcze śmieszą mnie niektóre tutejsze posty, że "O wielki Pan hajcior odpalił", "Wpadłeś shiXe" itp. Dla mnie to po prostu ludzka zawiść, że ktoś gra lepiej i gra dobrze, ale niektóre osoby z tym nie mogą się pogodzić. Na dodatek widzę, że wiele osób nie ma tutaj własnego zdania i aż zalatuje hipokryzją. Tyle w sumie ode mnie, mógłbym coś jeszcze dopisać, ale już mi się nie chcę coraz bardziej wchodzić w ten temat. Po prostu się zastanówcie co tym wszystkim zyskujecie.
  • 1

#59
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Skąd miałem wiedzieć że przy zwolnieniu 1/4 oglądając demo strzał się buguje (strzał jest oddawany szybciej niż ruch myszki - co przy normalnej prędkości nie ma miejsca) dlatego widziałem to co widziałem bo tak to wyglądało :p ale skoro tak jest z tym bugiem a widziałem inne demo dla porównania i było to samo dlatego muszę przyznać się do błędu i zostaje przy swoim zdaniu że jednak czysto. Ale tak dla draki żeby nikt nie mówił że jestem typową chorągiewką to proszę żebyście odpalili tego pova w zwolnieniu 1/4 i sami zobaczcie że mogłem sobie coś pomyśleć :p. Pozdrawiam, Wasz moderatorek :*
  • 0
Dołączona grafika

#60
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Skąd miałeś wiedzieć? A co ty kur.. adminem jesteś a 1 raz demo widzisz na oczy ?! Dlatego nie można się sugerować strzałami na 1/4 bo nic sie nie wypatrzy.
  • 1
AESTHETICS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych