Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

youtube.com/shixerecords


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#61
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
dobrze. każdy wie lepiej. ja czekam na całego pova. ciekawi mnie czy go zobacze
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#62
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Jakoś nigdy nie musiałem używać funkcji spowalniania do oglądania dem podejrzanych graczy bo: 1. Przeważnie spotykamy sięz graczami grającymi na wh. 2. Jeżeli już ktoś ma aima to tak perfidnego że widać to gołym okiem. Natomiast wszyscy wiemy czemu Ty admina nie masz... więc zachowaj te swoje głupie komentarze dla siebie i przestań spamować. Zapraszam na priv. Co do shiXe uważam że czysty...co do pova...nie wiem czy uda się dostać całego, ale może uda się przynajmniej te podejrzane dla Was akcje jakoś wrzucić.
  • -1
Dołączona grafika

#63
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

dobrze. każdy wie lepiej. ja czekam na całego pova. ciekawi mnie czy go zobacze


ciekawi mnie po co ci caly pov i co chcesz na nim zobaczyc? przeciez podobno na demku z hltv jest mnostwo akcji na bana? :)
  • 0
Dołączona grafika

#64
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
@up po to ze twierdzicie ze po povie mozna uniewinnic. wiec chce Wam udowodnic ze nie
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#65
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Powiem tak myślcie sobie co chcecie :p ale jak dla mnie jest czysty :) tym bardziej po POVie widać :) mam nadzieję że sziksa wrzuci tego pova żeby niedowiarkom zamknąć pyski :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#66
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

http://www.mediafire.com/?6jtr45powd4tei4


Pov'y, które mi zostały. Nagrywam wyrywkowo, nie demko na całą mapę, więc odpuść sobie płacz i teorie spiskowe.
  • 4

#67
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Wroce wieczorem to obejrzę demko, wyjechalem i takie akcje sie dzieją.. Sorry ale dla mnie ShiXe jest "za głupi" żeby odpalać :d w pozytywnym znaczeniu, oczywiście nie znam go z reala ale myślę ze mam dobry i bardzo częsty kontakt z nim i raczej nie byly zdolny zeby od tak odpalic?? gralem z nim wiele mix'ow, niewiem jak dla mnie sziksiu ogarnia, znalazlo sie wielu ktorzy plakali po grze z nim... moje zdanie nie ma zadnego wplywu, jak mowilem obejrze po powrocie demko.. Jesli faktycznie i okaże sie ze jednak odpalil to naprawde szikse zawiodles, lecz jednam jestem mysli ze to poprostu kwestia zlej oceny/decyzji/zazdrosci?... narazie tyle odemnie. P.S ShiXe moze i ma nawalone w glowie ale takich rzeczy napewno nie robi.

Użytkownik Kuki edytował ten post 24 czerwiec 2012 - 12:33

  • 1

#68
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław

*
Popularny

HLTV jak najbardziej starczy + POV Tez.
Ogladałem to demko, mimo ze nie mam czasu - nigdy. Ale zrobilem wyjatek, i powiem tak nikogo nie bronie ani nie oskarżam. Moja ocena co do demka HLTV ( bo pova nie musialem ogladac - ale widzialem ) to -B tzn Clear.
Chodz powiem ze jego movement mnie przeraza, oczywiscie nie obrazam Cie shiXe :)
Akcje ktore zostaly wypisane na portalu ac jak dla mnie dosc pochopnie,sa bez sensu. Podam taki lekki opis akcji, glownie trzech.
7:23-24 - Jak strzelal z tego dgl celownik byl na glowie i dostal hita, wiec nie wiem ocb?
8:12 - to bylo dziwne nie powiem, ale pamietam nie jedne podobne akcje na demkach.
12:18 - tutaj widzicie aima :p te wasze przeskoki, ruch myszki reakcja jak kogos sie wystraszy :p czasem kazdy tak ma. ja tutaj nic dziwnego nie widze.
Moze powinienem okulary nosic. Ale nie powinno sie dac za te 3 moze 4 akcje bana gdzie wy widzicie AIM/WH
Mozecie juz po mnie jechac ;)

PS. sorki za pisownie ale nie mam czasu na poprawki ;)
Jeszcze dodam ze nie dlugo uslyszymy ze na serwie bylo met0ri ;) bo w koncu strzelasz obok a dostaje hs ;) Pamietajcie ludzie ze ta gra jest tak zrobiona ze nie zawsze leca kule tak jak powinny. A czasem jest tak jak na met0ri.
  • 11

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#69
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
bosze secik ... jak Ty na hltv nic nie widzisz to naprawde załóż okulary :) sam shiXe stwierdził ze jest dziwny przeskok w 12:18...
  • -1
Dołączona grafika

#70
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
Przeskok to sobie moze byc na innych wielu demkach sa przeskoki a dajecie na BL-u -B wiec Prosze Cie :) nawet ty dajesz -B patrzac na twoje zgloszenia ktore dostajesz, wiec lepiej odpusc. Gwiazdo BL-a. Bo pierw mowisz ze odpalony, a pozniej mowisz ze czysty, sam nie wiesz jaka ocene dajesz. Jesli ci moja ocena nie pasuje to ja usun.
  • -2

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#71
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
to jest n00bs.pl a nie bl więc nie zbaczaj z tematu :)
  • 0
Dołączona grafika

#72
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
nie zbaczam oceniam twoje wypociny ktore dajesz odnosnie demka shiXe, raz +B a raz -B, tak samo robisz jak na BL-u, wiec sorry ale jestes malo wiarygodny - aktualnie. Ale w sumie masz racje wasze podworko wasz smietnik. Mnie poproszono o ocene, i ja dalem. Dla mnie koniec tematu.
  • -1

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#73
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
OMG ... LINKUJ w którym zgłoszeniu raz +b raz-b i nie rób ze mnie pajaca ... Po 2 looknij co było moją przyczyną zmiany decyzji u shiXe a PóŹNIEJ się wypowiadaj i mnie minusuj ... Skończyłem
  • -1
Dołączona grafika

#74
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
TO NIE TEMAT DO TEGO TYPU DYSKUSJI !! KOLEJNE ODEJŚCIE OD TEMATU = WARN I KASOWANIE POSTA !!
  • 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

#75
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Więc w końcu jaki werdykt?. Jeśli wynik jest pozytywny to miałem racje od samego początku istnienia Shixe w naszej sieci :)
  • -10
Dołączona grafika

#76
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

~clear
  • 6
Dołączona grafika

#77
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
nie jestem jakimś specjalistom ale ja mam lekkie podejrzenia :/ a przeważnie przy tej 1 akcji z glockiem :(
  • -1

Dołączona grafika


#78
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
Ktoś to w ogole zamknie? czy czekacie na decyzje od AC? jesli tak to troche to smieszne... Jesli juz kazdy sie wypowiedzial na ten temat.
  • -1

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#79
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
Nikt tego nie zamknie, do momentu aż nie będzie werdyktu na ac, oraz pan shixe nie da całego pova.
  • -5

#80
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

oraz pan shixe nie da całego pova.


Ja już swoje napisałem, to co mam, dałem. Szukaj tam haxów dalej w tych demkach, może coś znajdziesz. Tak jak zrobiłeś to z HLTV i akcją 7:23, kiedy bawiłem się i motałem myszką po podkładce. Trzeba być Tobą, żeby taką akcje dodać do rozpiski jako aimbot :d Co do ac, bana pewnie dostane, bo Pan szanowny fii (główny sędzia), nie chciał moich demek POV i dam głowę, że akcje 12:18 uzna jako aimbot. Odwołanie będzie.
  • 3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych