Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

youtube.com/shixerecords


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#101
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Dobra, obiecałem coś skrobnąć. Nie jestem w stanie oglądać dem, więc nie będę się wypowiadał w stylu odpał, nie odpał, ale jedno wymaga skomentowanie shiXe, mianowicie screeny SmakA. Bo zeszliście po nich na temat metori, upierasz się że go nie masz na serwerze i spoko - nie mam podstaw by Ci nie wierzyć, ale wypadałoby jednak skomentować screeny, tj. wyjaśnić skąd 4 pestki, tak? Bo jak na razie tylko Diakon próbował się za Tobą wstawić, a tylko pogrąża Cię pokazując, że grasz na nie wiadomo jakich skryptach :p
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#102
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Ja pierdziele, nie gram na żadnych skryptach. Rozumiem, że filmiku nie obejrzałeś? ;d Bo jest tam wyjaśniona kwestia niby met0ri w moim demku, zaczyna się wszystko od akcji Edward'a...
  • 0

#103
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

*
Popularny

Jak już wcześniej napisałem oglądałem povy i hltv i uważałem, że shixe gra czysto. Nic się nie zmieniło. Na filmie akcje są wyjaśnione dla ludzi, którzy nie wiedzą , że ta gra jest po prostu czasem nieco zbugowana. Doszukujecie się jakiegoś aimbota i metori. Przeciez to jest śmieszne :d a jak dla przykładu ściągam celownik przy strzale i wejdzie hs to tez mam metori? A 4funowe strzały diglem to aimbot? Ponadto Burst wystrzelony przez shixe to zwykle 3 pestki :) ta debata tylko świadczy o poziomie niektórych graczy i powinniście się wstydzić (szczególnie evi) . Dodatkowo niektóre osoby utwierdzają mnie w przekonaniu ze BL i AC to mierne portale i raczej nie należy się sugerować opiniami i banami , które tam widnieją. Oczywiscie wiem ze są tam też słuszne bany ale na podstawie tej akcji widać, że ci "specjaliści" od oceniania dem są po prostu niekompetentni :)
  • 7
Dołączona grafika

#104
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

Przejdźmy teraz do sprawy AC i BL. Na BL shixe zapewne zostanie uniewinniony. Jeżeli tak nie stanie się na AC, osobiście złożę odwołanie od tej decyzji.

Gdzie odwołanie? Nagle zmieniasz zdanie? Dlaczego?

hahahahahah biedny
życie Ci się zawaliło? ;o

Po to jest odwołanie, żeby się można było odwołać, ma to zostawić i tyle? A, że zrobił to w formie filmiku, to co z tego? Po prostu lepiej mu było to wszystko zobrazować.

Bo pierw mowisz ze odpalony, a pozniej mowisz ze czysty, sam nie wiesz jaka ocene dajesz.

Po ostatnim poście Smaka, widzę, że set miał rację, jak w ten sposób oceniacie na BL to się nie dziwię, że osoby uważają, że źle tam oceniacie.

Ogólnie nic do Was nie mam i nie mam zamiaru się kłócić, ale ustalcie jedną wersję i trzymajcie się jednego zdania, a nie co po chwilę je zmieniacie...
  • 3

#105
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
Tym filmikiem wedlug mnie shiXe tylko rozwial watpliwosci... czysto! ponadto bledy csa sa straszne a szczegolnie przy glocku... nie wiem co wy tam widzicie
  • 1
Dołączona grafika

#106
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Ja tam dalej twierdzę że jest czysty ... teraz jak czytam te nowe komentarze to widzę że na siłę chcecie go udupić i tyle ... Evi 2 dni temu mówiłeś że czysty ... a teraz światełko w tunelu i idziesz w zaparte? bez jaj ... a skoro jest metori na serwie to kiedy splena gdzieś wrzucamy? w końcu to też jego serwer ;d
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#107
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
Dodam tak od siebie - jak już pisałem na początku, cała ta sprawa mnie zszokowała. Demko ściągnąłem od razu po zobaczeniu tematu i zaraz je obejrzałem, zwracając uwagę na czasy które były podane. Oglądając demko ani razu nie pomyślałem nawet o ab, bo po prostu takich akcji nie było. Jedyne co tam mogło być, to te owe metori, które prawdę mówiąc ciężko mi zauważyć u kogokolwiek. W związku z tym, że było tam parę podejrzanych akcji, swoje zdanie na temat demka oparłem na zdaniu znacznie bardziej doświadczonych ludzi w wyszukiwaniu czitów. Jednakże po przeczytaniu tego, co miał do powiedzenia w tej sprawie shiXe, całym dalszym rozwoju tego tematu i w końcu po trochę chłodniejszym spojrzeniu na to wszystko, uznałem, że czitów tam nie ma. Te dziwne strzały z deagle na małym bs - strzały wykonywane w skoku, a recoil w skoku jest największy, więc taki rozrzut wg mnie może być uzasadniony. Akcja z glockiem na schodach - panika, te przeskoki nie są aż tak sztywne. Ten screen - 4 kula trafiła w głowę, ok, ale on nie celuje i tak bezpośrednio w głowę. Gdyby stał po drugiej stronie, może wyrwałby w banię 5 albo 6 kulą? Tutaj znowu bym to wytłumaczył recoilem. Dziwicie się, czemu kule lecą gdzie indziej niż celuje, no kurde, to weźcie sobie awp, biegnijcie, strzelcie w biegu i oskarżcie też siebie, bo kula nie poleciała tam, gdzie celowaliście. I jeszcze jedno - łał, shiXe miał podejrzane akcje na mixie, tu strzelił taką piękną banię, tu jakieś przeskoki. Spoko, ale kiedy są filmiki z różnymi świetnymi akcjami, perełkami, to żadnych oskarżeń nie ma, mimo, iż niektóre wyglądają nawet bardziej podejrzanie niż te tutaj. No i ponownie, to, co napisałem w pierwszym poście - nie rozumiem, czemu osoba z takim doświadczeniem w grze w csa miałaby odpalać. I o ile wtedy wydawało mi się to niesamowite, że shiXe ma jakieś metori czy ch*j wie co, to teraz już nic takiego nie ma, bo jestem pewien, że jest czysty.
  • 1

Dołączona grafika


#108
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
Jest nawet takie przyslowie "dajcie czlowieka, a znajde na niego paragraf". Tak samo w tym przypadku, jesli chce sie kogos udupic to zawsze znajdzie sie na niego haka bez wzgledu czy ta osoba jest winna czy nie. Wielcy znawcy cs'a beda sie wypowiadali, ze aim, wh lecz, jesli sami przyjrzeli by sie swojej grze mogliby wskazac akcje ktorych nie da sie wytlumaczyc. Taka jest ta gra, nie mamy wplywu na jej przebieg - tor lotu kul. Przycelujemu, strzelimy, kula polecli calkiem w inne miejscie. Ta gra jest po prostu nieobliczalna.

Użytkownik aNtin0vSKY edytował ten post 27 czerwiec 2012 - 16:11

  • 1

Dołączona grafika


#109
Q!!

Q!!
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 45
  • Reputacja: 18
  • Nick steam: Q!
  • Steam ID: 0:1:17200813
  • Miejscowośćn00bs [TP]
shiXe na filmiku pokazał że dowody nie są jednoznaczne i się z nim zgadzam. BL/AC to też niestety w przypadku bardziej ogranych graczy wątpię by dawały wiarygodne decyzje z prostej przyczyny potrzeba jeszcze większego doświadczenia do oceniania takich demek niż reprezentuje sam gracz, w niektórych przypadkach jest to na prawdę trudne. Co do tego nieszczęsnego glocka który jest najbardziej zbugowaną bronią w cs, a sam recoil na który wpływ ma również ping czy chwilowa rzeczywista liczba fps jest też ekstremalnie trudne do ocenienia. Jak dla mnie przeciw ab działa to że shiXe bardzo często skraca dystans co nie jest aż tak potrzebne z ab. Ostatnią kwestią której nikt nie podjął to przeciw jakim graczom się gra.
  • 0
Dołączona grafika

#110
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dokładnie tak jak evi napisał chciałbym żebyś mi to wytłumaczyć ... Ogólnie napisałem 1 post a tutaj już wypowiedzi atakujące moją osobę jak i projekt na którym pracuję... Panowie, dorośnijcie w końcu.
  • 0
Dołączona grafika

#111
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

Dokładnie tak jak evi napisał chciałbym żebyś mi to wytłumaczyć ...


Zrozum, że tu nie ma co tłumaczyć samej akcji, nie jestem w stanie wytłumaczyć "4 kul", bo mam tłumaczyć Ci fizykę gry i to jak jest nieobliczalna? Pisz do VALVe. Końcówka mojego filmu coś już tłumaczy na temat Twoich podejrzeń o met0ri.
  • 0

#112
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Przestańcie krytykować zdanie innych... Co do Edwarda to ok dziwnie to wyglądało ale z deagle są czasem dziwne pestki i tu się zgodzę :). Co do akcji markeloofa tam nic dziwnego nie ma bo widać ze on najpierw namierza a później strzela, co w demie shiXe różnie bywa ale no cóż skoro to są same błędy gry to nic nie mówię.
  • 0
Dołączona grafika

#113
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Oczywiście nie będę się tu z Tobą przepychał więc inaczej to załatwię... I to będzie najbardziej wiarygodny dowód winy lub czystej gry ...
  • 0
Dołączona grafika

#114
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

skoro to są same błędy gry to nic nie mówię.


Może i faktycznie za dużo naskakuje na fizykę gry, ale ja nic tutaj do gadania nie mam. Nie potrafię tego wytłumaczyć, bo tej akcji się nie da w zasadzie wytłumaczyć.

Co do akcji markeloofa tam nic dziwnego nie ma bo widać ze on najpierw namierza a później strzela


Nie było tutaj akcji markeloff'a, może pomyliłeś się z ave ;P
  • 0

#115
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
ja 4 strzaly z glocka strzelam tak : D http://www.speedysha...JweE/glock2.rar
  • 0

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#116
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Ja tam nie wiem czy sie da czy nie ale bawiac sie glokiem napierdzielajac myszke i zmieniajac all time burst - automat mozna powiedziec ze wystrzelona kula z automatu po chwili leci burst 4 kule ?
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#117
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

ja 4 strzaly z glocka strzelam tak : D

http://www.speedysha...JweE/glock2.rar


Ekhmm... shiXe wykonał 1 naciśnięcie myszką a nie 2 jak ty to zrobiłeś zmieniając z bursta na normal i strzelając ...

Słucham dalej, jakiś innych sugestii... Oczywiście wszyscy znawcy mówiąc że jestem słaby w ocenie dem i portale AC BL też są słabe, ich najbardziej posłucham... Są takie dema które są ciężkie w ocenie i nawet bardzo umiejętni oceniatorzy wachają się lub się mylą bo nikt nie jest idealny ... Ale mówiąc takie głupoty typu jak dgs "mierne portale" aż mi się chce śmiać ... Chcę by ktoś mi wytłumaczył te pestki ;) Czekam ...
  • -1
Dołączona grafika

#118
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss

*
Popularny

SmakU, czasami mi się wydaje że CS'a zobaczyłeś pierwszy raz na oczy wczoraj. Przynajmniej co 2 osoba na tym forum powinna wiedzieć, albo chociaż kiedykolwiek widzieć jak się buguje glock albo famas. Wystrzelenie 4 kul można wywołać samemu poprzez zbugowanie lpm i ppm, albo można zauważyć błąd w teksturze, nie zapominaj że demo nie jest dokładnym odwzorowaniem tego co gracz widzi na swoim ekranie. Dla przykładu głupi leis albo intelligent aimbot, na własnym monitorze można zauważyć mniej płynne przeskakiwanie na głowę, natomiast na demie hltv czy pov wygląda to już jak naturalny odruch i reflex. Co za tym idzie 4 kule mogły się wziąć z dupy generalnie rzecz biorąc. :) - fajne bugowanie glocka :) więc skoro da się tak to inaczej też Czepiłeś się rzeczy która Cię do niczego nie doprowadzi, ani dzięki której niczego nie udowodnisz, bez sensu. :)
  • 10

Dołączona grafika


#119
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Ok Smaku skoro shixe jest odpalony to jaki czit pozwala oddać 4 strzały z glocka, wytlumacz mi to mistrzu z gównianego bl'a. Reszta akcji czysta, do jednej się przyczepiłeś, której nawet pewnie wytłumaczyć logicznie nie potrafisz, a to najprawdopodoniej jakiś bug. Shixe wszystko wyjaśnił, więc nie wiem co chcecie jeszcze udowadniać, mi się wydaje, że próbujecie go za wszelką cene usadzić, a teraz brakuje wam argumentów. [warn=evi]obrażać to nie tu[/warn]
  • 2

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#120
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ogólnie to mnie nie zrozumieliście ;) Nic nie chce udowadniać tylko chciałbym prosić o wytłumaczenie ;) Wiesz co nie jestem alfo i omegą żeby wiedzieć WSZYSTKO ;) Większość użytkowników nie ma nawet w połowie tego doświadczenia co inni np sędziowie "gównianego" bl'a... Moja druga wypowiedź była słuszna ale później się zgubiłem ale to nie znaczy żeby mnie od razu szlachtować ... Tak jak już wspomniałem dorośnijcie i przestańcie mnie jak i moją "firmę" obrażać.
  • -1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych