Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

youtube.com/shixerecords


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#81
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
land jestes bardzo smieszny teraz z ta twoja wypowiedzia... AC to nie forum n00bs, sam siebie daj na AC jak biegales odpalony. Demko jest czyste, a to ze anticheat da mu bana to jest logiczne w koncu to portal Toudiego - wszystko jasne :) Ahh i dal pova, nie placz.
  • 2

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#82
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
Też Swoje napisałem, nie dziwie się że nie chciał, jak by dostał wyrywkowe povy (6) Bo trudno napisać record nazwa, i dać stop pod koniec, trzeba się bawić w XX dem, bo to jest przecież takie trudne. Jeszcze jakby tego było mało, to na tych 6 povach, nie ma całej gry, od początku do końca, więc daruj Sobie, Swoje wypociny. Aha co do 12:18, ja tę akcje dałem jako (info) nie jako aimbot, w tej akcji ab w ogólę do mnie nie przemawia, bo są normalne zabicia, nawet na HLTV, więc pov z tej akcji w ogólę mnie nie interesuję. Kończę konwersację i czekam na werdykt. peace. edit. omfg, seeecik musiał się wciąć, wiesz co? Mówimy tu o mnie? czy o shiXe? Nie powiem o Twoim odpalaniu :* Jeśli Ty nic nie widziałeś na HLTV, to dam Ci radę Grzegorza, załóż okularki :-) siema.

Użytkownik land edytował ten post 25 czerwiec 2012 - 10:24

  • 0

#83
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
W sprawie anticheat powiem tylko tyle że uniewinnili Sysmon-a(chyba większość zna ta sprawę) no i to pokazuje jaki poziom tam jest. No i dziwi mnie fakt że akcje są powiem tak z rozgrzewki, a nie z mixa bo jak dobrze widzicie to ja jestem w tt :p

Użytkownik realnightmare edytował ten post 25 czerwiec 2012 - 10:29

  • 3

#84
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
po 1 land naucz sie pisac moj nick.
po 2 demko jest czyste pov i hltv, gowno tam widzisz jak zawsze zreszta.
po 3 szukasz innych a sam latasz do dnia dzisiejszego odpalony , a nie ja.
po 4 nie wiem kto ci dal moderatora albo komu wchodziles pod biurko.
po 5 ja wiem co widzialem na demku ale i tak ocena moja jest czyste a to ze twoi znajomki z AC dadza +B to jest norma, tak jak z moim podrobionym demkiem gdzie dales +B :) widac jak sie znasz :)

http://www.blacklist...:1:2836842.html

pzdr.

PS. najlepsze jest to ze tak jezdziles po AC, tak wyzywales Toudiego, a wrociles do niego :) jestes dwulicowy, i niegodny zaufania.
Dziekuje Dobranoc.
Czekamy na werdykty po obu stronach.
  • 3

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#85
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070

*
Popularny

[warn='kitty']Temat tyczy się jednej osoby i jej gry, kolejne posty nie na temat i wasze osobiste wycieczki będą bezwględnie karane warnem. O tym czy i kiedy zostanie zamknięty temat zadecyduje administracja. [/warn]
  • 5
Dołączona grafika

#86
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Jak czerwoni podejmą decyzję co do shiXe to otworzą temat
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#87
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
A więc zacznijmy od początku. Bo zrobiło się niezłe zamieszanie. Wypada kiedyś przyznać się do błędu. Lepiej późno niż wcale. Nieco pochopnie oceniliśmy demo. Cóż nawet najlepsi się mylą. Zauważcie że nawet SmakU stwierdził że demo jest niewiarygodne. Po wnikliwej analizie pov'ów przyznaję się do błędu. Nie widać tam nic szczególnego a zachowanie gracza jest normalne. Przejdźmy teraz do sprawy AC i BL. Na BL shixe zapewne zostanie uniewinniony. Jeżeli tak nie stanie się na AC, osobiście złożę odwołanie od tej decyzji. Teraz sprawa samego zainteresowanego. Cóż, shixe jest mi niezmiernie przykro że tak się stało. Postąpiłem nieco na wyrost, ale chyba mnie rozumiesz. Nie czekam na przebaczenie ani zrozumienie, bo wiem, że o to będzie ciężko. Mam tylko nadzieję, że nadal będziesz robił w sieci to co robiłeś
  • 4
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#88
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund

*
Popularny

Ważne, że skończyło się tak jak się skończyło i nasz szikse dalej będzie dawał nam powody do dumy :) Jeżeli o mnie chodzi to jego reputacja w moich oczach ani trochę nie zmalała, a wręcz przeciwnie - wzrosła. Sam chciałbym być kiedyś wrzucony na AC i BL i usłyszeć, że po prostu jestem koksem :] niestety to nigdy się nie stanie... Cieszę się również, że mamy osoby w sieci które nie idą w zaparte i potrafią przyznać się do błędu. Co nas nie zabije to nas wzmocni, pamiętajcie
  • 14
Dołączona grafika

#89
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98

*
Popularny

to teraz czas na chamskie teksty najtmera xD a wiec jak już wszyscy pospinali, popisali itd. i wszystko jest wyjaśnione może w końcu weźmiemy się za jakieś bardziej konstruktywne rzeczy jak rozwój sieci? xD
  • 5

#90
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Akcja z 11:23 ... 4 kula z bursta trafia w głowę ... 4 kula ?

http://banid.pl/metori/
  • 5
Dołączona grafika

#91
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
SmakU skrypt na 4strzałowego glocka :)

Dodano nowy post:
http://zajebka.pl/to....htm?highlight=

Przepraszam za reklame innej sieci, ale to tylko żeby Smak zobaczył :d



/// To jednak pomyłka i nie działa
  • -3
AESTHETICS

#92
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
BAZY BANÓW


Blacklisted.pl: brak bana

ESL.eu: brak bana

Cybersport.pl: brak bana

Allplay.pl: brak bana

Anticheat.pl: ZBANOWANY!

Azereus.pl: brak bana




ojoj :(

Użytkownik OzA edytował ten post 27 czerwiec 2012 - 08:33

  • -1
Dołączona grafika

#93
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
To było wiadome...
  • -1
.

#94
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
hahahahahah biedny życie Ci się zawaliło? ;o nie no ja tego nie ogarniam, człowieku. Powieś się na suchej gałęzi tylko wytłumacz wcześniej te 4 pestki
  • -4
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#95
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

*
Popularny

I znowu zaczynasz. Met0ri nie miało prawa być na serwerze, dlaczego?: -Film -współwłaścicielem jest splendid, który posiada wszystkie dane do konta w tym też rcona do serwera -serwer jest zbyt popularny, w tym sensie, że dużo osób posiadało do niego rcona (rcon=met0ri) Prędzej czy później ktoś by się skapnął... Nie zgrywaj już wielkiego sędziego, nie interesuje mnie Twoje zdanie, a zdanie Smaka i wyższych osób na BL i AntiCheat.
  • 5

#96
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
wiec chyba smaku jasno ci powiedzial co o tym mysli? jak wytlumaczysz mu te 4 pestki to moze z toba porozmawiac. a nie bede przytaczal tutaj calej rozmowy z nim. uzyj micro na filmie lepiej by wygladalo. taka mala sugestia. ale jak sie zycie wali..... poza tym komu wciskasz kit? Ty myslisz ze ktos jest glupi? jeżeli zmieniłeś masterlogin to nie sprawdzimy czy jest met0ri czy nie :) wiec pozdrawiam minusujcie dalej ulongi. gowno sie znacie ale przeciez minus wcisne. szkoda ze dema nie ogladaliscie, pajace
  • -4
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#97
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Wstyd za tych co twierdzą, że shiXe odpalony biega.... Tyle doświadczenia co on ma nie ma pewnie nikt w tej sieci.... Pozdro, i chyba nie trzeba być, super sędzią by to zrozumieć, co shiXe przedstawił na filmie :)
  • 3
Dołączona grafika

#98
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Co do doświadczenia to dla mnie nie jest przelicznikiem ilość przegranych godzin na steam czy też gra for fun lub mix...bo to jest gówno a nie doświadczenie. Ja osobiście uważam się za doświadczonego gracza, ponieważ przez rok czasu uprawiałem profesjonalny e-sport :d może bez jakiś specjalnych sukcesów, ale teamy typu eXilio, ZKteam czy też BoomSlave miały przyjemność gry ze mną :p. Prosiłbym więc trochę szacunku :p heheh. Co do shiXe...nie mam zdania.
  • 1
Dołączona grafika

#99
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

Tyle doświadczenia co on ma nie ma pewnie nikt w tej sieci....

No z tym to ja bym nie przesadzał :p
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#100
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków


Co do shiXe...nie mam zdania.


1. Stwierdzam, że czysty
2. Stwierdzam, że odpalony
3. Stwierdzam, że nie mam zdania

A gdzie tu wiarygodność ?
  • 3
AESTHETICS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych