Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#61
Matej04

Matej04
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 34665003
  • MiejscowośćWięckowy
Cześć. Jestem Błażej mam 13lat pochodzę ze wsi Więckowy jest to niedaleko Gdańska. Lubie grać w cs'a a zwłaszcza w COD moda takiego jaki jest u was. Bardzo interesuję się grami komputerowymi a zwłaszcza takimi jak ta :)
  • 1
Dołączona grafika

#62
HAZONNN

HAZONNN
  • Admin COD

  • Grupa: Member
  • Postów: 29
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: hazNNN
Witam :) Mam na imię Kuba mam 19 lat. Pochodzę z Opola (woj.Opolskie) i uczęszczam do miejscowego technikum elektrycznego :d Interesuje się sportem głownie piłką ręczną. W cs-a gram około 3 lat :d
  • 0

#63
^Myku^*Ferrari*

^Myku^*Ferrari*
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 0
siemka mam 17 lat na imie mam tomek mieszkam w pruszczu Gdańskim woj. Pomorskie w Cs'a gram jakies 5 lat moje zainteresowania to piłka nożna i piłka ręczna
  • 0
Dołączona grafika

#64
Wolan

Wolan
  • Admin COD

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 119
  • Reputacja: 77
  • Gadu-Gadu 1264397
  • Steam ID: 0:1:18951969
Elo Jestem Filip i gram pod nickiem Wolan pochodze w Wrocka i Chodze do Technikum Informatycznego. Trenuje Fotboll amerykaski i jest git : P Cs mam juz od 5 lat pomimo to niestety grałem z długimi przerwami : D Pozdrawiam reszte :)
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65
hoops

hoops
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 13
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: IOYD
  • MiejscowośćGniezno
A ja napisze SSSSSIIIIIEEEEMMMMAAA ZZZIIIOOMMMKIII
  • 0
Dołączona grafika

#66
Tabalugaaa

Tabalugaaa
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 35
  • Reputacja: -1
  • Gadu-Gadu 11173300
  • Nick steam: Tabaluga
  • Steam ID: Tabaluga
  • MiejscowośćAugustów;]
Elo jestem Adrian ;d mam 18 lat i mieszkam w województwie [podlaskim] . Jeszcze chodze do szkoly. Lubie posłuchac se dobrego rapu . Gram w csa ok. 3 lat
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#67
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda
Cześć jestem Mariusz gram na n00bsach spory kawał czasu Interesuję się mechaniką jestem z Ostródy
  • 0

#68
Kasztan

Kasztan
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 4
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 39010061
  • MiejscowośćToruń
Siema. Jestem Dawid. W cs-a gram około 2 lat. Interesuje się sportem. Obecnie gram w siatkówkę. Jestem z Torunia.
  • 0
Dołączona grafika

#69
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Tomek. 14 lat (rocznikowo 15) śląsk , Tarnowskie Góry. Gram na COD MOD na nicku Maki.
  • 0

#70
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Siemano
Nazywam sie
MaTeusz
Mam 19 i 3/4lat
Woj: Podlaskie ok. B-Stoku ulicy nie podam
Piszę to dlatego iż ponieważ przeczytałem "Zrób pierwszy krok w naszej sieci - przywitaj się" ,,, Więc zrobiłem tak jak w instrukcji :p
WITAM SIĘ Z WAMI
YO SIEMAAAA ELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;DDD
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#71
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
A ja jestem sobie taki Fooch jak widać. Jestem z Białegostoku. Gram na serwerze CodMod czasami wpadnę na OnlyDD2. Moje nicki na serwerach to Fooch <3 ! lub Fooch aka ACTA. W cs-a gram jakieś 3 lata z przerwami. Kiedyś zostanę Farmaceutą, a tak serio to chce być prawnikiem. Myślę, że na tym skończę. Witam i Pozdrawiam ! :*

Użytkownik Fooch edytował ten post 19 marzec 2012 - 09:50

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#72
AmstaF

AmstaF
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 16
  • Reputacja: 0
Siema jestem Patryk. Mam 14 lat znajduję się w woj. Łódzkim gram w cs-a już 3 lata ;d Pozdro all. !
  • 0
Dołączona grafika

#73
Pedzaca

Pedzaca
  • Pędząca króliczka

  • Grupa: Elite
  • Postów: 58
  • Reputacja: 18
  • Gadu-Gadu 3108430
  • Nick steam: pani_oposek
  • Steam ID: 0:0:29680863
Z racji iż wiele osób marudzi, że mnie nie zna to postanowiłam się przedstawić. :p
Mam na imię Sara. Liczę sobie 18 wiosenek, które spokojnie (czasami mniej spokojnie) przeżyłam na zadupiu zwanym Bytowem(okolice Gdańska). W cs'a gram już dobre 4 lata i lubię grać awką. ;)
Moim głównym zajęciem jest chodzenie do szkoły. Poza tym to interesuję się kynologią, jeżdżę konno i maniacze w różne inne gierki pecetowe i xboxowe. ;) Jestem wegetarianką i zacięcie walczę z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt rzeźnych i pełnię stanowisko wolontariusza w schronisku dla zwierząt w Słupsku. :)
Mój nick i ta mania z królikami wzięła się z miłości do mojego królika Paszteta, którego już niestety nie ma między nami [*].

To chyba na tyle. :)
  • 4

#74
wojcio935

wojcio935
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
Cześć. Mam na imię wojtek, mam 14 lat, mieszkam w woj. śląskim w miejscowości Węgierska Górka. W cs'a gram juz ponad 2 lata. Pozdrawiam.
  • 0
Dołączona grafika

#75
NeMo

NeMo
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 154
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 9783579
  • Nick steam: kufeel
  • Steam ID: 0:1:17185574
  • MiejscowośćGdańsk
Witam cześć i czołem ;d Na imie mam Piotrek za niedlugo bo w czerwcu bede miał juz 21 lat :p Mieszkaw we wsi Pępowo okolo 20 km od Gdańska :) W cs'a gram juz sporo czasu bo juz chyba ze 4 moze 5 lat z przerwami :) Od zawsze interesowałem się sportem uwielbiam grać w piłke nożna , siatkówke oraz tenis stołowy :d a czasami pogram nawet w szachy :d Pozdrawiam :d
  • 1
Dołączona grafika

#76
LoV

LoV
  • Admin

  • Grupa: Member
  • Postów: 64
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 40518755
  • Nick steam: lov16
  • Steam ID: 0:1:40036662
  • MiejscowośćKościerzyna
Sieemanko :d) Mam na imię Marcin 19 lat, w Tym roku kończe technikum mechaniczne. Pracuje jako mechanik pojazdów ciężarowych . w cs'a gram ok 2 lat, a tak ogólnie moje zainteresowania to siłownia, K1 i motoryzacja ; )) Pozdrawiam :d
  • 2
Dołączona grafika

#77
TDK

TDK
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 57
  • Reputacja: 3
  • Nick steam: ugolin
  • Steam ID: 0:0:4313963
  • MiejscowośćStockholm
Siemka . Mam na imię Marcin mam 17 lat . Lubię grać cs , jak mogę odwiedzam lany , interesuję się grafiką oraz komputerami . Mam nadzieję że w adminstracji nie ma dzieci którzy będą mi robić co runde ss albo demka bo odrazu zrezygnuję , nie to że nie możecie ale chodzi o to że raz na jakiś czas dajcie pograć komuś .

Zapraszam też na moje kanały i profile .

http://www.youtube.com/user/doromate
http://www.sk-gaming.com/member/tfgFTW

Jak coś to oczywiście mogę pograć na serwerze i zrobicie z tego fragshow nie mam nic przeciwko . :d

Sorki za błedny temat . Nie zauważyłem .
  • 0
Dołączona grafika

#78
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
Ponad rok z n00bs i nie ma mnie w tym temacie? No więc tak Mam na imię Łukasz lecz nie preferuje tego imienia więc dla was DiFReNT :d. Pochodzę ze wschodu Polski z województwa Podlaskiego z miejscowości Hajnówka. Jestem w wieku 14lat aktualnie, jestem takim szczęściarze że urodziłem się w dniu Świąt Prawosławnych, które także obchodzę. Moja zainteresowania to oczywiście kobiety :d, informatyka, filologia Angielska, pisanie piosenek/tekstów oraz gry strategiczne, fpp oraz MMORPG. Jestem Singlem i mam nadzieje że tak pozostanie. W Counter Strike pogrywam od około 2-3lat. Poza tym gram w League of Legends, Cabal oraz Call of Duty Modern Warfare 2. Pozdrawiam
  • 2
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#79
Mix(ol) by Mix ZielonY.

Mix(ol) by Mix ZielonY.
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: -3
  • Gadu-Gadu 40489801
  • Nick steam: Mix(ol) by Mix ZielonY.
  • Steam ID: 0:0:41442542
  • MiejscowośćDaleko ;d
dawid :) lubie cs i to na tyle :d co bede sie meczył :d siemka :)
  • 0
Dołączona grafika

#80
Qwertis

Qwertis
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: Qwertis
  • Steam ID: 0:1:34616738
  • MiejscowośćOsw
Siemanko Wszystkim. Mam na imię Patryk lat 19. Jestem znany pod nickiem Qwertis. W Counter-Strike gram od około 2-3 Lat. Prawdopodobnie zagoszczę tu na dłużej.
Mieszkam w województwie Małopolskim miasto Oświęcim. Interesuje się Sportem,Muzyką,Grafiką, itd.
`Pozdrawiam Qwertis.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych