Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#101
TDK

TDK
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 57
  • Reputacja: 3
  • Nick steam: ugolin
  • Steam ID: 0:0:4313963
  • MiejscowośćStockholm
Dobra to zacznijmy od nowa . Jestem Mateusz mam 17 lat , w cs gram ok 5 lat . Interesuję się grafiką (jak ściagne photoshopa) oraz koszykówka . Aktualnie tworze profesjonalny gaming który mam nadzieję kiedyś zabłyśnie na scenie esportowej .
  • 3
Dołączona grafika

#102
Cristo

Cristo
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 9
  • Reputacja: 2
  • Nick steam: cristo_97
  • MiejscowośćGdynia
Siema, jestem Krzysiek, lecz mowia na mnie Cristo i Ruchaś(od nazwiska :)) 1 kwietnia mam 15 urodziny ( taki zarcik rodzicow :) ) Kocham pilke nozna, kiedys gralem w klubie z 3 lata, teraz 4fun. Kiedys mistrzostwo Polski juniorow bylo :) Remes cup poznan :) . Teraz trenuje 4fun siatkowke w szkole (libero). Lubie wszystkie sporty oraz aktywne zycie oprocz koszykowki. Gram w csa 2lata z przerwami. Jestem z Redy (miasto 15minut pociagiem od Gdyni). To by bylo chyba na tyle. Elo :)
  • 2
Dołączona grafika

#103
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Witam Nazywam sie Michał ,mam 14 lat i mieszkam w Krakowie ( woj. Małopolskie) Lubie grac w cs 1.6,source i w noge :d Jezdzilem jeszcze kiedys na desce ,w cs'a gram czasami .Zaczalem jakies 2-2,5 roku temu. Pozdrawiam wszystkich n00bsiakow ( zwlaszcza Diakona i Kazula ! ) ^^
  • 3

#104
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA

*
Popularny

Dzień dobry Dobry wieczór :d Pisze dwa przywitania bo nie wiem o jakiej porze bedziecie to czytać postanowiełem się przywitać chociaż wydałao mi się że już to kiedyś robiłem tylko jakaś czerwona męda usuneła posta :d pozdro H@ jestem na tym serwerze praktycznie od początku istenienia i przeszedłem tak jak inni old shool-owcy z GC (tępe chu....) zaczołem grać w cs po powrocie z wysp dla zabicia czasu pomiędzy graniem i pisaniem postów szukałem pracy znalazłem po wysłami e-maliem około 50 CV i 3 rozmowach kwalifikacyjnych dodam że nie przyjęto mnie do tych robót ze wzgledu na ostatnie świadectwo pracy (podobno ja porzucięłm :) ) kierownik pizda wyszkoliłem mu brygadziste bo wiedział ze będe wyjeżdżał a on mi porzucenie wyjebał dowiedzialem sie że to porzucenie dopiero na pierwszej rozmowie ale już było za pózino ^^ Ale wrucimy do forum jestem adminem na aim/awp i DM szkoda że nie na wszystkich serwach byłem też przez rok w top reputacji i wtedy z wynikiem 50 miażdżyłem reszte co miala tylko 14 czy może troche więcej :d teraz nie mam tyle czasu co zwykle na pisanie i udzielanie sie na forum każdego to dopadnie tak jak Nikosia Xanata i reszty co tu jeszcze dodać mam 26 lat 176cm wzrostu dużo jeżdżę na moim bajku (fonetyka) :d lubie popylać po górach i czuć jak mi sie pot po dupie leje temu też ćwiczylem na siłowni (47cm w bajcu) ;) mam teraz brzuszek ale staram się go zwalczyc jest to dość trudne przez typ pracy jaki prowadzę. Mam żonke pozdrawiam przez nią przytyłem a właściwie przez teściową ;) mam też syna Dawida to on odziedziczy pałeczkę po ojcu i będzie trzepał wioską Aha jeszcze zapomniałem dodać z Bielska-Białej jestem i kocham to miasto chyba to tyle jak macie pytania to walcie przyjmę prawie wszystko na klatę heheheh Dowidzenia Dobranoc

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 27 marzec 2012 - 20:14

  • 5
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#105
Profa

Profa
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 4
  • Gadu-Gadu 38393810
  • MiejscowośćWrocław
Bry. :)

Milenka lat 15 klasa 2 gimnazjum. Na co dzień spotykam się z przyjaciółmi czasem jeżdże na Street Surfing Wave Pro (deskorolka na dwóch kółkach)Lubię grać w siatke i kosza :d rMój nick w grze : Profesjonalistka Nie mam steama ale zamierzam kupić.
Myślę że będzie nam się dobrze grało. Pozdro :)
  • 3
Dołączona grafika

#106
Crash_

Crash_
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 4
  • Gadu-Gadu 24072476
  • Nick steam: parafian772
Siema, nazywam się Tomek, mam dość duże doświadczenie w zajmowaniu się serwerami, uhh, miało się trochę sieci, lecz postanowiłem wrócić do gry, lecz tylko do gry i tak oto znalazłem sie tutaj, dzieki banowi ;) . Mam 16 lat i gram w csa około 3 lat, myślę, że spędzę tutaj mile czas : ] .
  • 4
Dołączona grafika

#107
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Witamy, ale następnym razem napisz że masz na imię Tomek a nie nazywasz się Tomek ;) ;) a tak btw, to kto śmiał usunąć mój post?
  • 4

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#108
Brokencyde

Brokencyde
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 39843024
  • MiejscowośćKonin
Siemka, jestem Marika. Ale wystarczy Broken :* mam 16 lat, rocznikowo. W cs'a gram nie całe 2 lata. Jak mam dobry dzień to idzie mi zajebiś*** dobrze, ale czasem nie mogę nic ubić co mnie denerwuje ;) uczęszczam do gimnazjum a potem technikum ;) chcesz wiedzieć więcej napisz na GG. narka :*) :*
  • 1
Dołączona grafika

#109
veto

veto
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 62
  • Reputacja: 33
Łukasz. 24 lata. Uzależniony od CS. Staż 11+ lat. Skill UltraLow. Nieśmiały. Zbyt poważny. Powraca po latach na stary serwer. Dziękuję.
  • 1

#110
HaYmAk3R

HaYmAk3R
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 9
  • Reputacja: 1
  • MiejscowośćCzestochowa
Czesc. Jestem Damian. Pochodze z okolic Czestochowy, w woj. slaskim. Interesuje sie Informatyka i Sportem, a w Counter-Strika gram od 2 lat. Pozdro dla wszystkich graczy.

P.S. Mozecie mnie spotkac na serwerze TP albo Only DD2. ;)
  • 1
Dołączona grafika

#111
CineK.

CineK.
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 23008233
  • Nick steam: CineK.
  • MiejscowośćW-ch
Witojcie!! Jestem 16- letnim chlopakiem o imieniu Kamil. Mieszkam w Wałbrzychu polozonym w woj. dolnoslaskim. Interesuje sie glownie sportem ale i tez wieloma innymi rzeczami. Gram w cs`a pare lat. Do grania zachecil mnie kuzyn ktory mowil : "Graj!! Zobaczysz to jest super!". Na poczatku nie mialem przekonania do tej gry lecz teraz jestem wdzieczny mojemu kuzynowi bo to jest fajne. Pozdro dla wszystkich graczy!!
  • 1
Dołączona grafika

#112
ARISovsky

ARISovsky
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 37193121
  • Nick steam: ARISovsky
  • MiejscowośćCzestochowa
Siemanero. Mam na imie Dawid. Mam 16 lat i mieszkam niedaleko Czestochowy. Interesuje sie sportem/e-sportem, grafika komputerowa, motoryzacja. Pozdro dla maniakow ^ ^
  • 1
Dołączona grafika

#113
Navi

Navi
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 13
  • Reputacja: 3
  • Gadu-Gadu 10029627
Siemka

Lubie grac , jesc , pisc i palic
Gram pod nickiem Navi

I tyle .

Dodano nowy post:
@ Gralem juz pod nickiem CRS | Nexteer Automotive Poland
  • 0
Dołączona grafika

#114
l0w.

l0w.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 33
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 8246042
  • MiejscowośćŻary
Witam. Kamil , 20 lat. Obecnie nie pracujący :) Lubie baku :)
  • 0
Dołączona grafika

#115
jurij

jurij
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćKobiór
Siemano Jestem Tomek , mam 13 lat moje hobby to piłka nożna. Mój nick na cs to : jurij kalevra. Myślę że będzie się z wami fajnie grało :)
  • 0
Dołączona grafika

#116
DiabełeK .

DiabełeK .
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 11708142
  • MiejscowośćKraków
Siemaa . :d Mam na imię Michał mam 13 lat . Mieszkam w Krakowie . Moje hobby to Piłka ręczna oraz ogólnie sport . Trenuje obecnie piłkę ręczna :d . Gram w cs , jakieś 1 i pół roku jak nie dłużej . :d Oczywiście nie no-life :sex2: . Trafiłem tu ponieważ moi koledzy tu graja , oraz polecają tom serwerownie . Moje ulubione mody cs 1.6 to : JaliBreak , Only dd2 i czasami Cod Mod jak ma ma lvl 300 :d PoZdrAwiaM Diabełek :).
  • 0
Dołączona grafika

#117
Sunline

Sunline
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 213
  • Reputacja: 68
  • Gadu-Gadu 9862474
  • Nick steam: Sunline
  • Steam ID: 0:1:22931525
  • MiejscowośćSłupsk
Witam. Mam na imię Dominik mam 17 lat nieskończone i mieszkam w Słupsku woj. Pomorskie nie daleko Ustki. Interesuje się sportami extremalnymi głownie Downhillem. Lubi też grać w Cs'a gram w tą strzelanke od 2-3 lat i myśle, ze jak narazie całkiem dobrze mi to wychodzi :sex2: To tyle z mojej strony !
  • 1
Dołączona grafika

#118
Kpina1337

Kpina1337
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 76
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: pro_ziom3k , DoObEk
  • MiejscowośćSiemianowice Śl.
Witam . Jestem Kamil mam 16 lat :sex2: , Mieszkam w Siemianowicach Śląskich (ok.Katowic) . Lubię grać w Csa bo sprawia mi to przyjemność. Na n00bs gram już troszeczkę ale z przerwami . Myślę , że na długo tu zostanę i będzie się nam przyjemnie fragować. Pozdrawiam Kpina1337 :)
  • 0
Dołączona grafika

#119
Frag James

Frag James
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 30
  • Reputacja: 2
  • Nick steam: winkiel70
  • MiejscowośćLeszno
Witam Mam na imię Kamil mam 15 lat jestem z Leszna Wlkp. i gram pod nickiem F.R.A.G_James Moje hobby to : informatyka i sport ;)
  • 0
Dołączona grafika

#120
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Witam, jestem Piotrek, lubie roznosic listy i duze paczkig, kocham konie bo pomaaja w rehabilitacji.
  • 1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych