Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

kulturystyka - sport dla wszystkich :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#41
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
z tego co usłyszałem na filmiku to koleś prawdopodbnie pochodzi z jednego z krajów ameryki południowej lub Portugalii czy Hiszpanii. Nie wiem dlaczego ale właśnie w tych krajach panuje od jakiegoś czasu straszna moda na synthol. Szczerze mowiac to szkoda mi tych ludzi. Kulturystyka to pot , ból i ciężka praca a nie olej wstrzykiwany pod skórę! Pajace jebane! PS jutro pierwszy trening po przerwie :banana: nie ma lipy!

Użytkownik dgs* edytował ten post 19 kwiecień 2011 - 23:27

  • 0
Dołączona grafika

#42
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
dog co ile najlepiej ćwiczyć? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif co drugi dzień żeby się mieście mogły regenerować czy coś? :d btw. wczoraj drugi raz na siłce :d
  • 0

admin.gif


#43
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nie jestesmy zawodowymi kulturystami xanat więc myślę że 3,4 treningi w tygodniu wystarczą :d najlepiej ćwiczyć w kratkę czyli : dzien z treningiem - klata + triceps bez dzien z treningiem - plecy + biceps bez dzien z treningiem - barki + kaptury + przedramię bez (ja np mam tutaj 4 trening) - uda + łydki bez (to jest moj obecny plan) w przypadku 4 treningow zamiast jednego "bez" dajesz po prostu trening :d

Użytkownik dgs* edytował ten post 03 maj 2011 - 17:33

  • 0
Dołączona grafika

#44
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
a no tak jak myślałem co drugi dzień http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif teraz przerwa 3 dni na matury i w pt znowu http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
  • 0

admin.gif


#45
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
no a w dni bez treningu najlepiej wykonywac jakies tam cwiczenia aerobowe ( najlepszy oczywiscie jest sex ) ale wiadomo jakiekolwiek sporty :d mozna sie tez pokusic o stretching ( rozciąganie ). pamiętaj tez zeby 1 dzien w tygodniu totalnie leniuchowac zeby dac organizmowi się zregenerować :d
  • 0
Dołączona grafika

#46
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
ok spoko :d dzięki za rady http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
  • 0

admin.gif


#47
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dołączam się do tematu ^^ Zacząłem ćwiczyć, ale to są całkowite początki. Narazie nie napisze co robię, bo potraktuję to jako rozgrzewkę. Mam tylko nadzieję, że nie przestanę ćwiczyć jak to już nie raz bywało. Bo zabieram się do ćwiczeń raz po raz i tak jakoś szybko kończę. Raz udało mi się ćwiczyć ponad miesiąc z kumplami w domu i szło dostrzeć efekty, ale jakoś zaprzestaliśmy ćwiczeń, a szkoda, bo teraz pewnie już bym nieźle koksił, bo było to w zeszłe wakacje. No nic mam nadzieję, że będę trenował, żeby była SIŁA !
  • 0

#48
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
jednak proponuje zebys napisal co robisz nawet jezeli to rozgrzewka. Moze uda sie nam cos doradzic albo skorygowac jakies bledy jezeli je robisz ^^
  • 0
Dołączona grafika

#49
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dzisiaj poradzę się taty i on mi zrobi jakiś trening, więc raczej Go tutaj napisze i powiecie czy może być ^^
  • 0

#50
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
czekamy na trening napisany przez tate w takim razie ^^
  • 0
Dołączona grafika

#51
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Planuję ćwiczyć tak: Od poniedziałku Triceps i biceps Dzień przerwy Środa Klatka Dzień przerwy Piątek Plecy z barkami Dzień przerwy Niedziela Nogi Oczywiście dni będą się zmieniać, bo planuję ćwiczyć co 2 dni myślę, że tak jest optymalnie. Aha i do tego w każdym dniu treningowym brzuch. I potem podam jakie ćwiczenia na to wszystko ^^

Użytkownik Mario FarteN.? edytował ten post 08 maj 2011 - 14:45

  • 0

#52
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
a nie lepiej w każdy dzień treningu ćwiczyć wszystko? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/^^.gif
  • 0

admin.gif


#53
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Nie dałbyś rady.
Zresztą niektóre partie mięśni potrzebują np treningu tyko raz w tygodniu i im to wystarczy. Mieśnie muszą się zregenerować ^^
Nie ma drogi na skróty, że w miesiąc będziesz koksem http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/^^.gif

Użytkownik Mario FarteN.? edytował ten post 08 maj 2011 - 15:04

  • 0

#54
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
a tam, pierdoły ^^
  • 0

admin.gif


#55
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
co wy tu we dwóch wypisujecie za pierdoły? Mario co do Twojego treningu to pamietaj ze wracasz po dlugiej przerwie, więc dobrze byłoby gdybyś przez jakiś miesiąc czasu potrenował planem FBW (full body workout) cos w stylu tego co rozpisalem w pierwszym poscie tematu. Twoje miesnie i stawy przyzwyczają się w tym czasie do obciążeń i zmniejszysz ryzyko potencjalnej kontuzji i dobrze przygotujesz się pod ostrzejszy trening. Ale jeżeli chcesz od razu ćwiczyć treningiem dzielonym to proponuje żebyś go lepiej rozplanował. Duże grupy mięśniowe połącz z tymi małymi wtedy trening bedzie efektywniejszy np. klata + biceps plecy + triceps barki + nogi jezeli chcesz 4 dni cwiczyc to polecam plan ktory ja robie obecnie. Mi bardzo odpowiada : klata + triceps plecy + biceps barki + przedramie uda + łydki

Użytkownik dgs* edytował ten post 08 maj 2011 - 15:16

  • 0
Dołączona grafika

#56
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No ok zastosuję się do tego ^^ Jutro zobaczę czy zacznę od razu od treningu dzielonego.
  • 0

#57
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
A ja mam pytanie czy można ćwiczyć z zakwasami czy lepiej poczekać? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/^^.gif
  • 0

admin.gif


#58
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
pamiętaj że dobry trening nie powinien trwać dużo dłużej niż 1,5h. Duże partie mięśni zawsze rób pierwsze a potem te mniejsze. Jeżeli rzeczywiście chcesz zacząć od dzielonego to zawsze pamiętaj o dobrej rozgrzewce i na początku nie ćwicz na 100% daj swojemu organizmowi się ogarnąć.

Dodano nowy post:

A ja mam pytanie czy można ćwiczyć z zakwasami czy lepiej poczekać? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/^^.gif


ja tam cwicze staram się realizować mój plan treningu nieważne czy mam duże czy male zakwasy. Zauważyłem też, że jeżeli masz duże zakwasy i zrobisz trening to zmniejszą się one na następny dzień ^^
  • 0
Dołączona grafika

#59
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
A no to tak myślałem że na ogień odpowiadać ogniem ^^
  • 0

admin.gif


#60
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Kurde ! miałem dzisiaj ochotę poćwiczyć, ale nie dałem rady ;/ Za spore zakwasy mam, przerwa robi swoje...Chciałem dzisiaj zrobić klatkę + triceps, ale nawet nie byłem w stanie zrobić pompki. No nic mam nadzieję, że juto już będzie lepiej. Ale żeby się nie opierdalać to zrobiłem sobie jedno ćwiczenie z hantlami na biceps + brzuszki. Stopniowo będę się oswajał z ćwiczeniami i myślę, że za dwa tygodnie wezmę się za ostry trening :p

Użytkownik Mario FarteN.? edytował ten post 09 maj 2011 - 15:57

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych