Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

kulturystyka - sport dla wszystkich :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#61
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Trzymamy kciuki :p ja tam dzisiaj siłka, bieżnia 20 min i później siła ;d
  • 0

admin.gif


#62
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No to nice :p Ale nawet dobrze, że mam zakwasy przynajmniej wiadomo, że nie opierdalałem się http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

#63
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
mario jeżeli masz takie zakwasy po ostrym treningu że nie możesz pompki zrobić to może jednak zacznij od full body workout? Wydaje mi się że Twój organizm daje Ci wyraźne znaki :)
  • 0
Dołączona grafika

#64
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
To może ostatecznie :) źle jest jak się ćwiczy wszystkie mięśnie za jednym razem? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
  • 0

admin.gif


#65
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No daje, daje, ale juz dzisiaj jest lepiej niź wczoraj i zaraz sprawdzę czy mogę ćwiczyć już http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
  • 0

#66
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

To może ostatecznie :) źle jest jak się ćwiczy wszystkie mięśnie za jednym razem? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif

Nie ma nic zlego w cwiczeniu calego ciala na jednym treningu. Odsyłam do pierwszego posta w temacie tam jest przykładowy trening. Full body workout to właśnie trening całego ciała na jednej sesji. od 1 do 3 serii jednego ćwiczenia na daną grupę mięśniową i jest okej. To trening dla tych którzy wracają po przerwie do ćwiczeń jak i dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Jest to lekki trening i świetnie przygotowuje do późniejszych ostrzejszych planów treningowych. A np. w treningu dzielonym robimy dana partie mięśni tylko raz w tygodniu ale za to katujemy ją do oporu wykonując np. 4 cwiczenia na klate po 4 serie a potem 4 na triceps po 2-3 serie. Wtedy nasze mięśnie bardzo odczuwają taki wysiłek i potrzebują więcej czasu na regenerację. Jak widać różnica jest znaczna. Mam nadzieje ze teraz jest wszystko już jasne :)

Użytkownik dgs* edytował ten post 10 maj 2011 - 14:24

  • 0
Dołączona grafika

#67
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No dzisiaj już mogłem normalnie przystąpić do treningu :)Zrobiłem klatkę + triceps.Ćwiczenia na klatkę:WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ - 4 serie po 8/10 ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ - 4 serie po 8/10PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ - 4 serie po 8/10Ćwiczenia na triceps:WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE - 4 serie po 8/10PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA - 3 serie po 8/10I tyle na dzisiaj zdołałem zrobić, zobaczymy jakie jutro z tego będą zakwasy na tricepsie :d i może na klatce też :p
  • 0

#68
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
trening jest spoko :d na triceps ja np. robie 4 cwiczenia po 2 serie zeby bylo fajnie :p sproboj tak bo to wyjdzie Ci 1 seria wiecej a rozne cwiczenia to pobudzisz wszystkie głowy mięśnia :)
  • 0
Dołączona grafika

#69
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No ok :p W sumie to chciałem dzisiaj jeszcze dorzucić jedno ćwiczenie na triceps, ale wolałem za wiele nie robić jak na pierwszy raz :d a po za tym byłem głodny i mi się spieszyło http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
  • 0

#70
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

a po za tym byłem głodny i mi się spieszyło http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:p.gif

to nie jest dobre podejście do sprawy. Jeżeli go nie zmienisz to nic z tego nie będzie.
  • 0
Dołączona grafika

#71
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Byłem głodny, ale się nie spieszyłem tylko zrobiłem to co miałem do zrobienia i wtedy wziąłem się za jedzenie :p
  • 0

#72
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
pamietaj ze posilek przed treningiem jest bardzo wazny. To on daje Ci sile na cwiczenia. Jezeli jednak tak sie zdarza ze w czasie treningu odczuwasz glod to dobrym rozwiazaniem jest banan lub jakis batonik :p
  • 0
Dołączona grafika

#73
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

1. PRZYSIAD NA 1 NODZE .12 powt. na noge 2. PODCIAGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM .8 powt. 3. POMPKI NA HANTLACH .15 powt. 4. WSPIĘCIA NA PALCE .25 powt. 5. WYCISKANIE SZTANGI Z PRZED GŁOWY .10 powt. 6. SUPINACJA HANTLEM BICEPS .10 powt. na rękę 7. WYCISKANIE HANTLA ZZA GŁOWY .10 powt. na rękę 8. UGINANIE NADGARSTKÓW ZE SZTANGĄ PODCHWYTEM .15 powt. 9. PRZYCIĄGANIE KOLAN DO KLATY WISZĄC NA DRĄŻKU . 20 powt.

rozpisz mi coś podobnego ino tak żebym mógł ćwiczyć bez żadnego sprzętu :) podobnego w sensie coś na początek http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;).gif
  • 0

Pn5h0uT.png


#74
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
sproboj czegos takiego :) Pompki klasyczne (ręce szeroko) 3s [do zmeczenia] (klatka)Pompki w podporze tyłem 3s [do zmeczenia] (tricepsy)Przysiady 5s [do zmeczenia] (nogi-czworoglowe ud)Wspięcia na palce 5s [do zmeczenia] (nogi-lydki)podciąganie pod stołem 5s [do zmeczenia] (plecy)na biceps to wez sobie jakas siatke daj tam cos ciezkiego i pomachaj 3s (biceps)spięcia brzucha 4s [do zmeczenia] (brzuch)w razie pytan wal smialo ;)

Użytkownik dgs* edytował ten post 18 maj 2011 - 22:00

  • 0
Dołączona grafika

#75
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
krzaku kox :)
  • 0

admin.gif


#76
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Nie ma jakiegoś innego ćwiczenia na plecy ? Bo ciężko będzie znaleźć stół odpowiedni do tego ćwiczenia ;) może sobie jednak kupię jakiś ciężarek do tego bicepsa ;) a na brzuch mogę sobie robić dodatkowo brzuszki albo a6w czy inne duperele na mięśnie brzucha czy będzie to jakoś w dziwny, niewyjaśniony sposób przeszkadzało ? :)
  • 0

Pn5h0uT.png


#77
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
co do ćwiczenia na plecy to możesz wziąść jakąś siatkę lub torbę dac tam cos ciezkiego i zrobic "wiosłowanie w opadzie tułowia". Jezeli chcesz to mozesz cos dorzucic na brzuch jakies 1 lub 2 cwiczenia ale o a6w zapomnij. Jezeli chcesz pozbyc sie brzucha to rob cwiczenia aerobowe czyli wszelkiego rodzaju sporty : sex, box, gra w piłke , bieganie , rower , pływanie itd. a6w na razie mysle ze nie ma sensu robic bo to jest ciezki trening i skupia sie bardziej na gornej czesci brzucha a tkanka tłuszczowa zbiera sie bardziej na dolnej. Pamietaj ze poczatki zawsze sa najtrudniejsze i nie zniechcecaj sie tylko napierdalaj a bedzie dobrze! ;)

Dodano nowy post:
mała aktualizacja mojego treningu ;) w tym tygodniu nie cwiczylem aby troche sie zregenerowac bo juz ok 2 miechy cwiczylem bez przerwy. Ale od jutra znow jade z koksem. Zmienilem trening na SPLIT 5x5 3 razy w tygodniu caly plan wyglada tak ale ja niektore cwiczenia robie inne ze względu na brak sprzętu :

PONIEDZIAŁEK
Klatka
- Wyciskanie sztangi płasko 5x5
- Wyciskanie hantli skos z supinacją 3s 10-8 pow
- Rozpiętki/Brama 2s 15-12 pow
Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą 4s 8pow
- Uginanie ramion z hantlami z supinacją 2s 12-8 pow
- Uginanie ramion uchwyt neutralny 2s 12-10 pow

ŚRODA
Plecy
- Martwy Ciąg 5x5
- Podciąganie na drążku 3s MAX
- Wiosłowanie sztangą 2s 10-8 pow
Triceps
- Wyciskanie wąsko 3s 8-6 pow
- Wyciskanie francuskie leżąc 2s 10-8 pow
- Prostowanie ramion z linkami wyciągu/w opadzie tułowia 2s 15-12

PIĄTEK
Nogi
- Przysiady ze sztangą 5x5
- Wypychanie na suwnicy 2s 10-8 pow
- Uginanie podudzi leżąc 3s 12-8 pow
- a) Wspięcia na palce stojąc
- b) Wspięcia na palce siedząc
a) i b) - w seriach łączonych x3
Barki
- Wyciskanie z klatki 5x5
- Podciąganie do brody 2s 10pow
- Face pulls 3s 12-10 pow
- Szrugsy 3s

ogolnie jaram sie bo nigdy w ten sposob nie cwiczylem i ciekaw jestem efektow i ogolnie jak sie bd czuc robiac ten trening. Planowo bd go robic do 14 lipca to moze cos napisze o efektach :) no i jak bedzie dobra forma to wkleje moze jakies foto bo tu niektorzy nie moga sie pewnie juz doczekac :)

Użytkownik dgs* edytował ten post 19 maj 2011 - 08:58

  • 0
Dołączona grafika

#78
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
dobra mój mistrzu, koksie :banana: chyba czas przejść na ten trening partiami bo czuje powoli, że mięśnie nie wyrabiają jak po podnoszę trochę :p czyli mówisz że najlepiej łączyć:
- klatka + biceps
- plecy + triceps
- nogi + braki

? ;d

Dodano nowy post:
hello ;d jutro siłka więc dobra by była jakaś rada ;d
  • 0

admin.gif


#79
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
takie polaczenie jest ok ;) najbardziej popularne jest klata z tricem a plecy z bicem ;) jak tam sobie chcesz ogolnie jest ok.
  • 0
Dołączona grafika

#80
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
No zobaczyłem na Twój trening i spisałem więc to Ty tak robisz ;) ale jak lepsze to co napisałeś teraz to ok ;)
  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych