Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#81
Bodzio

Bodzio
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 6
  • Gadu-Gadu 355965
  • Nick steam: ๖ۣۜßΘÐŽΐΘ๖ۣۜ๘ / ๖ۣۜßΘÐŽΐΘ๖ۣۜ๘™
  • Steam ID: STEAM_0:0:29719898 / STEAM_0:1:350912
  • MiejscowośćMyślibórz
Witam was ;P Jestem Krzysztof mam 21 lat. Pochodzę z wsi o nazwie "Cieplikowo" jest to niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Do Szczecina mam 70 km dla tych co nie wiedzą gdzie Gorzów xD. W cs'a Na Steamie gram od roku 2007. Lecz przez 3 lata ugrałem niespełna 800 h nie jestem maniakiem :d Steama mi hakneli aktualnie posiadam 2k10 i 2k03 :d Z grą cs miałem styczność już pod koniec 2004 roku lecz założyłem konto a byłem za głupi żeby grać jedynie na nsie grałem. Lubię Wasze Forum i mam na dzieje że się polubimy. Pozdrawiam Bodzio ;) Gram pod niqiem: Bodzio / Riber
  • 1
Dołączona grafika

#82
sisi

sisi
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 25
  • Reputacja: 44
  • Gadu-Gadu 41566716
  • MiejscowośćToronto

*
Popularny

Witam całą społeczność serwerowni n00bs.Mam na imię Sabina pochodzę z Woj.Małopolskiego mieszkałam jakiś czas w Krakowie ale niestety musiałam się wyprowadzić,aktualnie mieszkam w Canadzie w mieście Toronto kiedyś grałam w csa ale był to bardzo krótki czas bo tylko 5 miesięcy,skończyłam z grą w csa kosztem zainteresowań muzyką wszelkiego rodzaju,głównie słucham dance,regea czasami hard rock,melodic deatch metalu,lubi grać w siatkówkę.Mimo iż skończyłam z gra w csa nadal się tym interesuję i lubię uczęszczać w życiu forum o takiej tematyce. No a teraz może troszkę o tym jak tu trafiłam przez kuzyna o nicku Lamka,aQQ jestem u niego i widziałam jak przegląda forum, jakoś tak się zainteresowałam i postanowiłam się zarejestrować. Z gorącymi pozdrowieniami Sisi
  • 7
Dołączona grafika

#83
Demawend

Demawend
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 37353279
  • Nick steam: MrDead4
  • Steam ID: 76561198057097833
  • MiejscowośćInternet
Witam all! Mam na imię Jonasz,i mam 19 lat. Mieszkam w okolicach Lipna. Mój nick w Counter-Strike to: Demawend-PL Pozdrawiam, Jonasz [uwaga='Zryty']Pozwoliłem sobie usunąć formatowanie.[/uwaga]

Użytkownik Dziecko we mgle edytował ten post 22 luty 2012 - 18:22

  • 0
Dołączona grafika

#84
Grubyk

Grubyk
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 3
  • Reputacja: 0
Witam! Nazywam, się Florian i mam 13lat(wiek to tylko liczba).Pochodzę z Myślenic (woj. Małopolskie). Lubię grac na komputerze oraz udzielac się na różnego rodzaju forum. Mam nadzieję że zostanę odbanowany i będę mógł sprawdzic wasze serwery.
  • 0
Dołączona grafika

#85
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
Siema, jestem Kamil, mam 18 lat, na n00bs.pl gram już od paru tygodni pod nickiem Gracz1 (głównie serwery dd2 i aim/awp), na różnych innych serwerach można mnie czasem spotkać jako RnR9. Jestem non steamowym gównem, ale mam w planach niedługo zainwestować w steama. W cs'a teraz gram z 3 miechy, parę lat temu pogrywałem sobie ale nie było szału. Na n00bs.pl wkręcił mnie kumpel z klasy, isentor, a niedawno (nie wiedząc, że tu gram) polecał mi te serwery inny kumpel, kicia-ruchawka/padasz. Po spędzonych godzinach na serwerach stwierdzam, że przyjemnie mi się z Wami gra, fajnie się dostaje wycisk i może uda mi się nauczyć grać :p
  • 2

Dołączona grafika


#86
Mleko:*

Mleko:*
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu -
  • Nick steam: -
  • Steam ID: -
  • MiejscowośćW domu
Witam mam 16 lat mieszkam w Gliwicach gram w cs'a juz 4 miesiące interesuję się motoryzacją
  • 1
Dołączona grafika

#87
reDacE

reDacE
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: sk1pperpl ( Mam steam, tylko bez CS'a :p )
  • MiejscowośćI.D
Cześć i czołem :) Nazywam się Bartosz, mam 13 lat. Gram w CS'a od jakiegoś roku i wciąż bardzo noobie, ale co tam :d Można znaleźć mnie na serwerze COD. Interesuje się komputerami, sportem ( koszykówka, piłka nożna ) Gram również w SA:MP'a, czasem TF'a 2 :d Eloszka :)
  • 0
Dołączona grafika

#88
Kaza_PL

Kaza_PL
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 11
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 3304775
  • MiejscowośćJelenia Góra
SIema nazywam sie Mariusz w grze mam nick Kaza_PL,a na codzien wolaja na mnie Łysy. Mieszkam w woj. Dolnośląskim w Jeleniej Górze. Mam 22 Lata w CS gram niecały rok czasu :d. Muzyki jakiej słuchał to hip-hop, z zawodu jestem elektrykiem :) a pracuje jako akustyk na imprezach plenerowych co mnie interesuje i jestem głodny tej wiedzy :)
  • 1
Dołączona grafika

#89
trabababa1

trabababa1
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 4
  • Reputacja: 1
Witam mam na imię Bartek, mieszkam w Łomży i mam 17 lat. Interesuję się csem, piłką nożną oraz dziewczynami :) W csa gram już 6 lat, myślę, że będzie się nam wspólnie, miło pracowało :)
  • 1
Dołączona grafika

#90
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ludzie, a ja to w wieku 11 lat piłkę kopałem przed blokiem z kolegami... jak ten czas się zmienia :) W sumie to jeszcze nic nie dodawałem, więc oczywiście ja to Grzesiek lat 24. W CSa gram od 2005/2006 roku, bo dokładnej daty nie pamiętam, a od jakiś 4 lat na steam, jednak ostatnio coraz mniej... life sucks :) Co byście chcieli jeszcze... nie napiszę, że interesuję się dziewczynami bo to w genach jest zapisane, więc wielkiego wyboru nie mam na szczęście :d za to lubię koty, koale i inne zwierzaki puszyste :d
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#91
xofik982

xofik982
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: -3
  • MiejscowośćDe_Eldorado
Siema! Mam na imię Filip. Mieszkam w Inowrocławiu . Co tu dużo pisać ? Lubię grać w cs itp.
  • 0
Dołączona grafika

#92
magik

magik
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 42
  • Reputacja: 17
  • Gadu-Gadu 3690691
  • Nick steam: julkak
  • Steam ID: 0:1:34493741
  • MiejscowośćRawicz
Siemka mam na imię Adam, mieszkam w Rawiczu, woj. Wielkopolskie, mam 15 lat (niestety), w Counter Strike gram już od 5 lat, (2 miechy przerwy), lubię zajmować się webmasteringiem, uczęszczam na różnego typu lany/ turnieje związane z Cs, ostatnim moim lanem było EGP :d Pozdrawiam wszystkich i całuję gorąco. PS możecie mnie spotkać na serwerze Team Play :)
  • 1
Dołączona grafika

#93
AZRAEL

AZRAEL
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: -2
  • Gadu-Gadu 882004
  • Nick steam: AZRAEL * PL *
  • Steam ID: 0:0:46499272
  • MiejscowośćKartuzy
Siemka. Jestem Dominik, 16 lat, mieszkam w Kartuzach (woj.pomorskie). Lubię grać w csa, ale mam dosyć słabego neta (ping około 100).
  • 1
Dołączona grafika

#94
karol32112

karol32112
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 1
  • Miejscowośćkwidzyn
Siema jetem karol grałem w cs 2lata z przerwą 1,5 roku i kuki podał mi to forum i wasze dobre serwery :)
  • 1
Dołączona grafika

#95
Hajcik.

Hajcik.
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 32795084
  • Nick steam: hxs1324
  • MiejscowośćRóżan
Siemka mam na imie Hubert mam 12lat, pochodze z małej miejscowości Różan gram 4 lata w cs , i uwielbiam sport mam już 9medali :p w tym 5złotych 1brąz i 3 srebra. no i to wszystko :)
  • 0
Dołączona grafika

#96
Diox

Diox
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 7
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 1125175
  • Miejscowośćgłogów
Siemka . Mam na imię Adam , mam 17 lat pochodzę z dolnegosląska dokładnie Głogów . Interesuję się piłką nożna , siatkówką , tenisem stołowym ,a także jeżdżę na BMX . W Cs'a gram od ponad 7 lat . Grafiką zajmuję się kilka miesięcy , używam Photoshopa , a także Gimp'a . Lubię grać na takich modach jak 4fun , Ffa , cod , diablo , deathrun . Dobrze ogarniam rolę moderatora forum i admina na serwerach . Doświadczenie jako moderator ponad 2 lata . :)
  • 1
Dołączona grafika

#97
GiGi515

GiGi515
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 2
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 9860637
  • MiejscowośćLublin
Igor, 17 lat urodziłem sie i mieszkam w lublinie lubie grać w cs'a i podoba mi się i cod mod i całe forum :)
  • 0
Dołączona grafika

#98
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
Trochę już tutaj jestem, ale (tj. nieznany), tak Więc najwyższy czas się przywitać. Na imię mi Adrian, mieszkam w Gdańsku (woj. pomorskie), lat 23, chyba dość przyjemny człowiek ze mnie, ale to się okażę =) Na co dzień pracuję w firmie Delphi, jako logistyk. Ponadto interesuję się najróżniejszymi sztukami walki - obecnie trenuję MMA. To by było na Tyle. peace.
  • 2

#99
H7^4SkiLL

H7^4SkiLL
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 18
  • Reputacja: 3
  • Gadu-Gadu 2107250
  • Nick steam: H7^4SkiLL
  • MiejscowośćKraków
Na początku chciałbym przywitać wszystkich wyżej i wyżej i jeszcze wyżej ^^ :d
A tak to :
Mam na imię Dawid i mam 13 lat :),
Mieszkam w Krakowie znanym dla niektórych słynnym ^KrK^ :d
Pomimo mojego wieku jestem bardzo dojrzały ( na tyle na ile można... :d ) i ogarnięty :d
Gram w Counter-Strike`a od 3 lat a na steamie od około 1,5 miesiąca :) ( Odkupiłem od jakiegoś gościa :d )
Interesuje się piłką nożną,halową,siatkową i reczną :)
Lubię biegać i wgl lubie wszystkiego rodzaju sporty, ale niestety nie miałem okazji jeszcze pojeździć na nartach czy snowboardzie :)
Uwielbiam Parkour i czasami dla fazy wbije z kolegami komuś na balkon dla beki :d xD
Przyszedłem na wasz serwer OnlyDD2 ale jakoś tak wyszło ,że gram na TP bo ludzie tam są bardzo zgrani i dojrzali a ja lubię coś takiego :)
Dostałem się na tą serwerownie poprzez Serwery.wiaderko.com :d - Tak jakoś nie miałem gdzie grać ale już znalazłem dobrą serwerownie :)
Nom to chyba wszystko ode mnie :) Witam wszystkich wyżej, wyżej i jeszcze wyżej ^^ :d ( Powtóreczka z góry :d )
  • 2
Dołączona grafika

#100
KreoN

KreoN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 16
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 42218994
  • Nick steam: Ukradziony steam
  • Steam ID: tak jak powyzej . ;( ale mialem
  • MiejscowośćLechó/CK
Siema mam na imię Michał ma 15 lat i mieszkam w małej wsi Lechów 30 km od Kielc. Chodzę do gimnazjum 3 rok. Moja pasja to piłka nożna i taniec (c-walk). w cs'a gram 2-3 lata z 0,5 roczną przerwa zajebali mi steama ;/ aktualnie jestem na ns ale za jakis tydzien bede juz mixowal :) Pozdrawiam. gram na odd2 pod nickiem : am9n aka zAAz :)
  • 2
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych